Data wpisu: 18.02.2014

Audyt SEO i analiza konkurencji w wyszukiwarce

Po co zgadywać, skoro można wiedzieć?

Masz stronę internetową, w której budowę zainwestowałeś sporo pieniędzy, ale nie możesz się doczekać zwrotu tych nakładów? Problem najprawdopodobniej stanowi to, że witryna jest słabo widoczna w wyszukiwarce. Możesz to łatwo sprawdzić. Pomyśl, z czym kojarzy się Twoja działalność i wpisz takie krótkie hasło w Google. Jeśli strona Twojej firmy nie wyświetla się w TOP 10, to wiesz już, dlaczego klienci do Ciebie nie trafiają. Dlatego proponujemy Ci profesjonalny audyt SEO, który jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia efektywnych działań pozycjonujących.

Audyt strony online pozwala określić, na której pozycji w wyszukiwarce pojawia się Twoja witryna po wpisaniu wybranych słów kluczowych. Tych, które najczęściej wpisują Twoi potencjalni klienci. Ta wiedza jest niezbędna, ponieważ stanowi punkt wyjścia do dalszej pracy. Wiemy, jak duży dystans jest do odrobienia i planujemy kampanię w wyszukiwarce, która przyniesie trwałe efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Sprzedajesz online? Masz więc świadomość, jak ważne jest to, by klienci trafiali na stronę bezpośrednio z wyszukiwarki. To oni zostawiają u Ciebie pieniądze! Przeprowadzimy audyt sklepu internetowego pod kątem jego zawartości i sprawdzimy, czy jest ona przyjazna Google.

Analiza strony internetowej daje odpowiedź na pytanie, jakie działania SEO należy podjąć, by wprowadzić witrynę na czołowe pozycje w wynikach wyszukiwania. Dzięki temu nie działamy po omacku, nie zgadujemy, ale opieramy się na faktach. Z korzyścią dla Twojej firmy.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry