Data wpisu: 18.02.2014

Dobór słów kluczowych

Klienci trafią do Ciebie jak po sznurku

Jeśli potrzebujesz stolarza, to wpisujesz w wyszukiwarkę frazę „stolarz + miasto”. Robią tak miliony użytkowników Internetu. Dlatego jednym z warunków osiągnięcia wysokiej pozycji w Google jest pozycjonowanie strony na popularne słowa kluczowe. Skąd wiedzieć, które z nich przyniosą witrynie największe korzyści? Konieczne jest wykonanie analizy, której celem będzie dobór słów kluczowych. Mamy w tym duże doświadczenie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że skierujemy do Ciebie właściwych klientów.

Słowa kluczowe Google to bardzo szerokie zagadnienie. Codziennie internauci wpisują w wyszukiwarkę miliony fraz. Roboty Google muszą w ciągu chwili przeanalizować zawartość stron, aby zwrócić wyniki najbardziej pasujące do zapytania. Tak powstaje słynne TOP 10, czyli pierwsza strona linków, które mają największą szansę na kliknięcie. Jeśli Twoja witryna się tam znajdzie, to osiągniesz duży sukces reklamowy. Wiemy, jak to zrobić.

Jak dobieramy słowa kluczowe do pozycjonowania? Sprawdzamy, czego szukają Twoi klienci korzystając z narzędzi Google. To jednak nie wszystko. Soluma SEM oferuje Ci także:

  • Wykonanie audytu Twojej strony oraz stron konkurencji
  • Stworzenie listy rekomendowanych słów kluczowych wraz z oceną ich popularności
  • Wyselekcjonowanie najbardziej pożądanych słów kluczowych podczas współpracy z Tobą
  • Podzielenie słów kluczowych na „generyczne” i „long tail”
  • Analizę konkurencyjności wybranych fraz wraz z wyceną pozycjonowania na te słowa
  • Zoptymalizowanie poszczególnych podstron pod kątem wybranych słów kluczowych

Myślisz o uruchomieniu kampanii linków sponsorowanych? Dobierzemy słowa kluczowe AdWords, dzięki którym Twoja reklama osiągnie znacznie lepsze wyniki klikalności i będzie się wyświetlać klientom zdecydowanym na zakup.

Wiesz już, jaką moc mają prawidłowo dobrane słowa kluczowe. SEO się nimi karmi. Pozycjonuj swoją stronę świadomie i pozwól klientom trafić na nią wprost z wyszukiwarki!


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry