Data wpisu: 18.02.2014

Optymalizacja stron

Zwalniamy hamulec Twojej strony internetowej

Optymalizacja strony jest dla pozycjonowania tym, czym odpowiednia dieta dla kulturysty. Nie da się bez niej osiągnąć spektakularnych efektów. Dlatego zanim wydasz pierwszą złotówkę na reklamę w wyszukiwarce, musisz mieć pewność, że treść umieszczona na Twojej stronie internetowej jest zgodna z wymaganiami Google. Pomożemy Ci to ustalić i wprowadzimy niezbędne poprawki.

O tym, na której pozycji w wyszukiwarce znajdzie się Twoja strona internetowa, decyduje tzw. algorytm wyszukiwania. Czy wiesz, że Google modyfikuje go ponad 500 razy w ciągu roku? Zmiana zasad w ciągu gry może nie jest do końca fair, ale to firma z Mountain View ustala te zasady. My musimy się do nich dostosować i dbać o to, aby strona Klienta nie ucierpiała.

Optymalizacja SEO to nie tylko dobór słów kluczowych i sprawdzenie jakości linków. Oferujemy usługę, która jest połączeniem walki o wysoką pozycję strony w wyszukiwarce z dbaniem o wizerunek marki. Wykorzystujemy do tego wysokiej jakości treści, które przyciągają ruch bezpośrednio z wyszukiwarki, a więc ten najbardziej wartościowy.

Dobrym przykładem tego typu działań jest optymalizacja sklepu internetowego. Polega ona w głównej mierze na stworzeniu dobrych opisów produktów i kategorii głównych z zachowaniem zasad SEO, ale przede wszystkim takich, które najpierw przyciągną odwiedzających, a później skłonią ich do zakupu. Sklep online inwestuje w to jednorazowo, ale korzyści osiąga przez bardzo długi czas. Pozycja strony sklepu w Google konsekwentnie się poprawia, podobnie jak jego wizerunek w oczach klientów.

Optymalizacja strony internetowej jest niezbędna, aby móc myśleć o dalszej promocji witryny w wyszukiwarce. Zaufaj doświadczeniu Certyfikowanego Partnera Google. Skontaktuj się z nami i zrób coś dobrego dla swojego biznesu.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry