Data wpisu: 18.02.2014

Teksty SEO

Liczą się czytelnicy, nie tylko wyszukiwarka

Google do znudzenia powtarza, że najważniejszym czynnikiem rankingowym jest wartościowa treść na stronie. Nie można jednak zapominać, aby była ona tworzona zgodnie z zasadami SEO. Jeśli Twoja witryna jest wypełniona zlepkiem przypadkowych zdań, to nigdy nie osiągnie wysokich pozycji w wyszukiwarce. Pomożemy Ci to zmienić tworząc wysokiej jakości teksty SEO.

Wiele osób twierdzi, że teksty pod pozycjonowanie nie mogą być wartościowe. Nie zgadzamy się z tym. Na co dzień wykorzystujemy siłę świetnego copywritingu, który łączy efektywność treści z jej atrakcyjnością dla czytelników. To właśnie jest nowoczesne SEO!

Naszą pracę zaczynamy od analizy treściowej Twojej strony. Sprawdzamy błędy, edytujemy lub tworzymy nagłówki, optymalizujemy teksty pod kątem wymagań Google, cały czas pamiętając, aby były pisane „dla ludzi”, a nie dla robotów.

Nasi copywriterzy przygotują dla Ciebie profesjonalne, perswazyjne opisy produktów i kategorii głównych, teksty sprzedażowe i opisowe, zapleczowe, blogowe. Będziemy na bieżąco aktualizować treść, ponieważ jest to bardzo doceniane przez Google i pomaga uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarce.

Współczesny copywriting SEO nie ma nic wspólnego z tworzeniem bezwartościowych tekstów. Są one bowiem ignorowane przez wyszukiwarkę, a co gorsza szkodzą wizerunkowi marki. Dlatego stawiaj na jakość i pozycjonuj stronę z wykorzystaniem wartościowych treści. To naprawdę się opłaca.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Przewiń do góry