Data wpisu: 20.03.2023

Aplikacja do lokalizacji telefonu – 5 rozwiązań, które warto znać!

Artykuł partera.

Wśród aplikacji do szpiegowania oraz kontroli rodzicielskiej coraz częściej można trafić na pozycje, które raczej powinny zapalać w naszych głowach lampkę ostrzegawczą. Przedstawiamy zatem ranking oprogramowania, które naszym zdaniem prezentuje się najlepiej. Zapraszamy na nasze TOP 5 – poznaj najlepszy program do lokalizacji telefonu!

1. Aplikacja do lokalizacji telefonu mSpy – bezkonkurencyjny zwycięzca

Szukasz rozwiązania, które zaspokoi Twoje potrzeby związane z kontrolą rodzicielską i lokalizowaniem telefonu? Jeśli tak, poznaj mSpy. Jest to profesjonalna aplikacja szpiegowska, która zagwarantuje Ci dostęp do takich funkcji jak:

  • śledzenie położenia interesującego Cię telefonu,
  • ustalenie obszaru, w którym powinna się w danym czasie znajdować śledzona osoba (geofencing).

To jeszcze nie wszystko – mSpy to nie tylko najlepszy lokalizator GPS telefonu online. Dzięki niej będziesz w stanie kontrolować choćby aktywność w mediach społecznościowych, wykonywane połączenia telefoniczne czy historię przeglądania.

Dzięki temu mSpy plasuje się na pierwszym miejscu naszego zestawienia aplikacji szpiegowskich oraz do kontroli rodzicielskiej.

2. Eyezy – lokalizator telefonu wysokiej jakości

Aplikacja Eyezy zyskała nasze uznanie głównie dzięki bardzo zaawansowanemu systemowi uzyskiwania dokładnej informacji na temat położenia śledzonego telefonu. Ten rozwinięty lokalizator telefonu pozwoli Ci zobaczyć aktualną lokalizację wybranego urządzenia z niezwykłą dokładnością.

System Eyezy operuje głównie na danych z czujników GPS oraz odbiorniku Wi-Fi. Dzięki skomplikowanym algorytmom jest w stanie z dużą precyzją określić położenie wybranego urządzenia.

Dzięki tej funkcji Eyezy świetnie sprawdzi się w roli aplikacji do kontroli rodzicielskiej. Nie musisz się już dłużej obawiać, że Twoje dziecko zgubi się w sklepie czy pójdzie na wagary. Wszystko to z łatwością zobaczysz na własnym telefonie.

3. Apka do namierzania telefonu Localize

Alternatywą dla dwóch opisanych wcześniej programów jest kolejna aplikacja – Localize. Wyróżnia się głównie wyjątkową metodą pozyskiwania informacji o aktualnym położeniu. Localize nie wymaga instalacji na telefonie docelowym. Pozwala zlokalizować go wyłącznie na podstawie numeru telefonu.

Apka do namierzania telefonu Localize działa w następujący sposób:

  • wpisujesz interesujący Cię numer,
  • aplikacja wysyła na niego wiadomość z linkiem,
  • po kliknięciu w link na Twój telefon zostanie wysłana informacja z aktualnym położeniem telefonu.

Jak widzisz, w bardzo prosty sposób jesteś w stanie zdobyć ciekawe informacje.

4. Bark – aplikacja do namierzania telefonu

Bark to typowa aplikacja do kontroli rodzicielskiej. Dzięki niej bez dużego wysiłku będziesz w stanie sprawdzić, czym zajmuje się Twoje dziecko w Internecie oraz zadbać o jego bezpieczeństwo w sieci.

Oprogramowanie Bark pozwala między innymi:

  • ograniczyć czas korzystania z urządzenia,
  • filtrować treści, które widzi Twoje dziecko,
  • blokować określone strony internetowe.

Bark to również ciekawa aplikacja do namierzania telefonu dziecka. Możesz zarówno zobaczyć gdzie w danej chwili znajduje się Twoje dziecko, jak i ustalić pewne obszary, po których opuszczeniu dostaniesz powiadomienie na Twój telefon. Jak widzisz, Bark to zaawansowana kontrola rodzicielska.

5. Norton Family – nie tylko program do lokalizacji telefonu

Norton Family to rozwiązanie od światowego giganta w branży cyberbezpieczeństwa i zabezpieczeń. Program do kontroli rodzicielskie Norton Family oferuje szeroki wachlarz funkcji, które pomogą Ci w zapewnieniu Twojemu dziecku bezpieczeństwa w wirtualnym świecie.

Aplikacja nie jest jednak darmowa. Możesz z niej korzystać bez kosztów wyłącznie przez 30 dni, następnie należy wykupić subskrypcję. Ponadto Norton Family niestety nie działa z wszystkimi urządzeniami. Pełną listę wymagań systemowych znajdziesz na stronie producenta.

Norton Family pozwala między innymi lokalizować telefon dziecka czy nakładać ograniczenia związane z maksymalnym czasem korzystania z telefonu czy komputera.

Podsumowanie

Jak widzisz, nawet wśród interesujących programów występują pewne różnice. Mimo że naszym zdaniem najlepiej prezentuje się aplikacja do lokalizacji telefonu mSpy, być może Twoje postrzeganie tego tematu jest nieco inne.

Bez względu na decyzję, polecamy zapoznanie się z opiniami użytkowników i rozsądek podczas podejmowania decyzji o wyborze tego typu oprogramowania.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry