Data wpisu: 04.04.2023

Spotify Premium – dlaczego warto? Jak korzystać za darmo?

Spotify to najpopularniejsza aplikacja do odtwarzania muzyki. Znajdziemy w niej tysiące utworów i wykonawców, premiery płytowe, ale też podcasty. Ze Spotify można korzystać bezpłatnie, jednak trzeba się pogodzić z reklamami i innymi niedogodnościami. Nic dziwnego, że wiele osób w pewnym momencie i tak przechodzi na płatny plan Spotify Premium. Dlaczego warto? Sprawdź to w naszym poradniku.

Co daje Spotify Premium?

Przejście na plan Spotify Premium z miejsca poprawia komfort korzystania z aplikacji i tym samym słuchania muzyki. Dzięki płatnej subskrypcji:

  • Zapomnisz o reklamach;
  • Zyskasz możliwość swobodnego przewijania i pomijania utworów;
  • Aplikacja przestanie losowo odtwarzać utwory wykonawcy, pomimo chęci odtworzenia np. całej płyty;
  • Zyskasz lepszą jakość dźwięku;

Dla milionów użytkowników Spotify są to dostateczne argumenty, aby przejść na Premium. Dodatkowo warto wspomnieć, że wcale nie musi to być drogie rozwiązanie. Zwłaszcza w planie Rodzinnym, który kosztuje 29,90 zł miesięcznie, a daje dostęp do aplikacji 6 osobom, koszt około 5 zł miesięcznie wydaje się być całkiem w porządku.

Ze Spotify Premium można korzystać za darmo

Tak, jest na to prosty, choć wymagający odrobiny zachodu sposób. Chodzi o to, że każdy nowy użytkownik ma możliwość korzystania z planu Premium przez miesiąc za darmo. Co jakiś czas pojawiają się również promocje, w ramach których pełna funkcjonalność aplikacji jest odblokowana na 3 czy 4 miesiące.

Co trzeba zrobić? Pewnie się domyślasz: założyć wiele adresów e-mail i wykorzystywać je do każdorazowego zakładania konta Spotify dla nowego użytkownika. Nie jest to oczywiście do końca fair, ale działa i wiele osób korzysta z tej luki.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry