Strona archiwalna.

Sprawdź aktualny cennik projektowania logo / logotypów / identyfikacji wizualnej.

cennik projektowania logo
Termin realizacji: do 30 dni

Projekt logo Mini

Cena za 1 projekt logo.

549 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Specyfikacja (w tej cenie otrzymasz):

  • 1 projekt logo do wyboru + 1 poprawkę
  • Plik końcowy w PDF (1.4) wielostronicowy
  • 3 pliki PNG – RGB do Internetu
  • Projekt realizowany przez Junior Graphic Designer

 


 

Kusi żeby kupić logo na Allegro czy innej Oferii, prawda? Super projekt za 20 złotych! Przecież to okazja! A teraz pomówmy poważnie. Czy naprawdę chciałbyś, aby Twoja firma była kojarzona z tandetą, taniochą i czymś zrobionym na kolanie? Jasne, że nie. Dlatego podejdź do sprawy odpowiedzialnie i zamów tani, ale profesjonalny projekt logo dla Twojej marki. Studio graficzne Soluma Interactive ma specjalną ofertę dla przedsiębiorców dysponujących ograniczonym budżetem, ale jednocześnie mających świadomość, jak ważny w dzisiejszym biznesie jest wizerunek.

Projekt logo w wariancie Mini to znakomite rozwiązanie w sytuacji, gdy nie możesz sobie pozwolić na zbyt duży wydatek. Nie oznacza to jednak, że musisz iść na jakościowe kompromisy. Profesjonalny znak graficzny wyróżni Twoją markę na rynku, od razu przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i będzie dla nich sygnałem, że można Ci zaufać.

Firmy traktujące swoją identyfikację wizualną po macoszemu prędzej czy później wpadną w poważne kłopoty, a wszystko przez to, że nie dysponują wiarygodnym, atrakcyjnym wizerunkiem. W efekcie klienci nie mają z nimi żadnych skojarzeń. Nie ma więc dla nich znaczenia, czy kupią produkt w firmie A czy B.

Dobre logo jest kluczowym elementem pozycjonującym markę w branży. Zdradza istotne szczegóły na jej temat. Mówi, że firma np. stawia na jakość, jest bardzo otwarta w kontaktach z klientami lub ceni sobie nowoczesne podejście do współpracy. Zadaniem studia graficznego Soluma Interactive jest znalezienie takiej cechy Twojego biznesu, która powinna zostać wyraźnie podkreślona w znaku graficznym.

Zamów projekt logo Mini w najlepszej cenie na rynku. Nie przebijemy ofert z Allegro czy Oferii, bo traktujemy Cię poważnie. Wiemy, że oczekujesz przede wszystkim jakości, a nie bazgrołów stworzonych w 10 minut w amatorskim programie graficznym. Zamiast wyrzucać pieniądze w błoto, zainwestuj je w znak, który realnie przyczyni się do sukcesu Twojej marki.

Sprawdź specyfikację logo w wariancie Mini. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami – chętnie udzielimy Ci szczegółowych informacji.