Data wpisu: 28.03.2023

Czy można używać treści stworzone przez Chat GPT na własnych stronach internetowych?

Oto odpowiedź w tej spawie udzielona przez ChatGPT :)

„Każdy tekst, który został stworzony przez ChatGPT, jest chroniony prawami autorskimi. Tekst ten jest wynikiem algorytmów i procesów uczenia maszynowego, które wykorzystują ogromne zbiory danych i wzorców językowych, aby generować spójne i sensowne treści. Chociaż ChatGPT nie posiada osobowości prawnej ani nie jest w stanie udzielić zgody na korzystanie z utworu, to teksty generowane przez ChatGPT zwykle objęte są prawami autorskimi i nie powinny być kopiowane lub wykorzystywane bez odpowiedniej zgody właściciela praw autorskich.

Właścicielem praw autorskich do tekstu, który stworzyłem jako ChatGPT, jest OpenAI. Teksty generowane przez ChatGPT są chronione prawami autorskimi i mogą być wykorzystywane jedynie w sposób zgodny z prawem oraz z odpowiednią licencją.

Jeśli chcesz użyć tekstu na swojej stronie internetowej, zalecamy skontaktowanie się z właścicielem praw autorskich, czyli OpenAI, i uzyskanie odpowiedniej licencji lub zgody na wykorzystanie tekstu. Możesz również stworzyć swój własny tekst na podstawie treści, które wygenerował ChatGPT, ale w takim przypadku powinieneś unikać bezpośredniego kopiowania lub powielania fragmentów tekstu."


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry