W czym możemy pomóc?

Aplikacje webowe

Upraszczamy prowadzenie biznesu tam, gdzie jest Ci to potrzebne

Internet stał się jednym z najważniejszych elementów globalnego świata. To komunał, który jednak doskonale wskazuje kierunek rozwoju każdej firmy, która chce zwiększyć zasięg, zdobyć nowe rynki, poprawić swoją rozpoznawalność lub uprościć system pracy. W Internecie nie ma bowiem stanów pośrednich. Coś albo działa dobrze, ale nikt się tym nie interesuje. Zadaniem działu internetowego Agencji Reklamowej Soluma jest to, aby rozwiązania naszych Klientów zawsze działały dobrze. Dlatego tworzymy dla Was aplikacje webowe znacznie poprawiające funkcjonalność prowadzenia biznesu w ramach sieci.

Na czym polega projektowanie aplikacji webowych? W głównej mierze na słuchaniu. Zaczynamy bowiem od dokładnego rozpoznania potrzeb Klienta, bo to one determinują kolejne kroki, jakie podejmują już nasi specjaliści. W dużym skrócie można napisać, że każda aplikacja webowa powstaje z potrzeby. Chcemy dzięki niej np. sprzedawać (mogą to być chociażby internetowe serwisy aukcyjne) lub uczyć (e-encyklopedie czy e-słowniki). Ograniczeń praktycznie nie ma.

Aplikacja webowa jest zatem programem, którego działanie uzależnia korzystanie z przeglądarki internetowej. Jak to narzędzie mogą wykorzystać firmy? Na dziesiątki sposobów, których wspólnym mianownikiem zawsze jest upraszczanie procedur, ułatwianie pracy i zwiększanie jej efektywności.

Agencja Reklamowa Soluma tworzy wszelkie aplikacje mobilne na potrzeby biznesu. Mogą to być:

  • systemy obiegu dokumentów w firmie;
  • systemy zarządzania treścią strony CMS;
  • systemy do zarządzania biurem księgowym;
  • systemy do zarządzania gabinetem lekarskim, dentystycznym etc.
  • systemy zarządzania projektami;
  • systemy do fakturowania.

Dobrej klasy fachowcy są w stanie przygotować praktycznie każdy system dedykowany konkretnej firmie lub branży, który ma w jakiś sposób ułatwić wykonywanie codziennych zadań. Korzyści wynikające z posiadania własnego systemu są oczywiste. To m.in.:

  • całkowita niezależność od komputera i systemu operacyjnego – pracownik może korzystać z firmowego systemu nawet w domu i w dowolnym miejscu na świecie, gdzie tylko ma dostęp do Internetu;
  • brak konieczności zakupu i instalacji bardzo drogiego oprogramowania – firma inwestuje raz i korzysta z systemu na nieograniczonej liczbie komputerów, bez wygasających umów licencyjnych;
  • natychmiastowe aktualizacje dostępne dla każdego komputera – pojawiają się one na serwerze, dlatego nie dochodzi do sytuacji, w której konieczna jest aktualizacja programów na każdym komputerze z osobna;
  • praca w trybie real time – dzięki wspólnemu serwerowi pracownicy mają bieżący wgląd do dokumentów umieszczonych w systemie, nie muszą ich archiwizować i wzajemnie sobie przesyłać.

Aplikacje webowe są zatem wykorzystywane do znacznego zwiększenia efektywności pracy. Nie poprzez dokładanie pracownikom obowiązków, ale dzięki zdjęciu z ich barków konieczności wykonywania czynności najbardziej pracochłonnych, jak chociażby ręczny przesył dokumentacji.

Warunkiem prawidłowego wdrożenia takiego systemu w firmie jest jednak zainwestowanie w profesjonalną aplikację, której twórca uwzględni wszystkie potrzeby przedsiębiorcy i dopasuje je do specyfiki przedsiębiorstwa. Liczy się także pewność serwera i gwarancja pomocy technicznej już po wdrożeniu rozwiązania. Agencja Reklamowa Soluma stawia właśnie na taki model współpracy.

Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc w prowadzeniu biznesu.

Powiązane artykuły

Przewiń do góry