Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Kraków

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Krakowie


Choć Kraków musi uznać pierwszeństwo Warszawy w zakresie potencjału biznesowego, to nadal stanowi jeden z najatrakcyjniejszych rynków inwestycyjnych w Polsce. Obszar aglomeracji krakowskiej to prawdziwe zagłębie przedsiębiorczości. Lokalne firmy powinny więc stale inwestować w swoją rozpoznawalność, by móc zdobyć przewagę nad konkurencją. Soluma Interactive chętnie Ci w tym pomoże. Skorzystaj z oferty profesjonalnej agencji reklamowej obsługującej klientów z Krakowa, Zakopanego, Nowego Targu i całej Małopolski.

Jesteśmy agencją z kilkunastoletnim doświadczeniem, która ma na koncie tysiące udanych kampanii na rzecz mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w obsłudze firm z sektora MŚP, które dopiero wchodzą na rynek lub doszły do momentu, gdy muszą poważnie pomyśleć o rebrandingu.

Aby w pełni wykorzystać potencjał krakowskiego rynku (wskaźniki pokazują, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych obszarów inwestycyjnych w Polsce), musisz znaleźć pomysł na swój biznes i dobrze sprzedać go klientom. To już zadanie dla nas. Jesteśmy ekspertami od budowania wizerunku marek. Projektujemy elementy identyfikacji wizualnej, nowoczesne strony internetowe, planujemy kampanie online i offline, projektujemy i drukujemy wszelkie materiały reklamowe.

Jesteśmy jedną z najczęściej polecanych agencji reklamowych w Krakowie. Skontaktuj się z nami, prześlij nam brief, a my przygotujemy dla Ciebie korzystną wycenę.

Dział handlowy

Mobilny doradca: Wojciech Zawadka

+48 512 202 999 wew. 1
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry