Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Białystok

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Białymstoku.


Polska wschodnia przeszła w ostatnich latach niezwykłą metamorfozę. Z regionu wyszydzanego, zapomnianego i kojarzącego się ze skrajnym zacofaniem, urosła do rangi bardzo atrakcyjnego terenu inwestycyjnego. Ten sukces skutecznie dyskontuje Białystok. Miasto słynie z tego, że jest kuźnią utalentowanych tancerzy, ale konsekwentnie stawia także na budowanie swojej tożsamości biznesowej. Lokalne firmy mają jednak poważny problem: jak skutecznie rywalizować z większą, bardziej rozpoznawalną konkurencją np. z Warszawy? Mamy na to sposób. Skorzystaj z usług agencji reklamowej Soluma Interactive, która teraz obsługuje także przedsiębiorców z Białegostoku.

Białostockie firmy wcale nie stoją na przegranej pozycji w starciu z konkurencją z innych, znacznie większych ośrodków. We współczesnym biznesie fundamentem sukcesu jest przede wszystkim wiarygodny, profesjonalny i atrakcyjny wizerunek. Dlatego nie wolno bagatelizować znaczenia marki. O jej stworzenie muszą walczyć wszyscy przedsiębiorcy, nawet ci najmniejsi.

Agencja reklamowa Soluma Interactive oferuje swoim klientom z Białegostoku kompleksowe wsparcie marketingowe. Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania stron internetowych, elementów identyfikacji wizualnej, reklam online i offline, a także planowania kampanii.

Dopasujemy ofertę do Twojego budżetu oraz charakteru firmy, aby zagwarantować Ci jak najwyższy zwrot z inwestycji w budowę marki. Zapoznaj się z cennikiem naszych usług, wypełnij brief i odeślij do nas. W odpowiedzi przedstawimy Ci szczegółową ofertę.

Jeśli natomiast potrzebujesz dodatkowych informacji, po prostu skontaktuj się z białostockim oddziałem agencji reklamowej Soluma Interactive.

Doradca mobilny: Radosław Wojciechowski 
Kom. 512 202 999 wewn.1

Zadaj nam pytanie:

Formularz kontaktowy

Wolisz skorzystać z formularza? Nie ma sprawy, jesteśmy elastyczni. Odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24h.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry