Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Bydgoszcz

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Bydgoszczy.


Bydgoszcz była już miastem sportu, miastem muzyki, ale wciąż przegrywa korespondencyjny pojedynek wizerunkowy z sąsiednim Toruniem. Ten duży ośrodek przemysłowy wreszcie postawił na inną strategię: stara się budować swoją tożsamość w oparciu o przedsiębiorczość, tworząc komfortowe warunki do rozwijania biznesu. To przynosi konkretne efekty. W Bydgoszczy powstaje coraz więcej firm, które podejmują skuteczną rywalizację o klientów z całej Polski.  Uruchomiliśmy oddział agencji reklamowej Soluma Interactive w Bydgoszczy, aby ich w tym wspierać.

Na co najczęściej narzekają bydgoscy przedsiębiorcy? Przede wszystkim na fatalne skomunikowanie miasta z pozostałymi częściami kraju, a także na bardzo silną konkurencję ze strony niedalekiego Poznania i Trójmiasta. Tej pierwszej kwestii oczywiście nie możemy rozwiązać. Wiemy natomiast, jak wypromować biznes, by stał się konkurencyjny nawet dla większych graczy z atrakcyjniejszych ośrodków.

Jeśli szukasz agencji reklamowej w Bydgoszczy, która przygotuje dla Twojej firmy optymalną strategię promocji, zaprojektuje dla niej profesjonalną stronę internetową i wyróżniające się elementy identyfikacji wizualnej marki, skontaktuj się z bydgoskim oddziałem Soluma Interactive. Dołącz do tysięcy firm z całej Polski, które już nam zaufały i odniosły dzięki temu wymierne korzyści.

Doradca mobilny: Grzegorz Nowiński
Kom. 512 202 999 wewn.1

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry