Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Elbląg

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Elblągu


Elbląg to miasto położone na styku województw Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Choć liczy tylko około 120 tysięcy mieszkańców, stanowi ważny ośrodek na mapie przedsiębiorczości regionu. W samym Elblągu działa kilka tysięcy firm, zarówno z sektora MŚP, jak i mikroprzedsiębiorstw. Największym wyzwaniem, z jakim muszą się mierzyć, jest silna konkurencja ze strony trójmiejskiego biznesu. Dlatego na tutejszym rynku jest bardzo duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi marketingowe, których dostawcą jest agencja reklamowa Soluma Interactive.

Elbląg to matecznik naszej agencji reklamowej. Już od kilkunastu lat wspieramy przedsiębiorców w budowaniu wiarygodnego, atrakcyjnego wizerunku. Specjalizujemy się w działaniach w obszarze Internetu, projektując profesjonalne strony internetowe, planując kampanie, tworząc elementy identyfikacji wizualnej, w tym logo, projekty papeterii i reklamy zewnętrzne. Mnóstwo firm z Elbląga skorzystało już z naszej pomocy. Cieszymy się dużym zaufaniem lokalnego biznesu, pozyskując klientów głównie dzięki rekomendacjom.

Jesteś przedsiębiorcą z Elbląga lub okolic? Już teraz skontaktuj się z elbląskim oddziałem agencji reklamowej Soluma Interactive. Przestawimy Ci nasze pomysły na wypromowanie Twojego biznesu, co da Ci ogromną przewagę nad lokalną konkurencją.

Przedstawiciel:

  • yes24.pl
  • idea4you.eu

Dział handlowy

+48 512 202 999 wew. 1
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

Elbląg ul. Żyrardowska 73/35 oraz 73/36 (III piętro)
Kierownik oddziału: Andrzej Nowacki

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry