Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Łódź

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Łodzi


Łódź to miasto-zagadka, przynajmniej pod względem gospodarczym. Teoretycznie ma wszystko, by stworzyć lokalnym firmom idealne warunki do rozwoju (świetne skomunikowanie, dobra infrastruktura), a jednak od wielu lat przeżywa zapaść. To wymusza na przedsiębiorcach szukanie sposobów na zwiększenie swojej konkurencyjności. Pierwszym krokiem, jaki powinieneś zrobić, jest zainwestowanie w wizerunek marki Twojego biznesu. Oddział agencji reklamowej Soluma Interactive w Łodzi udzieli Ci niezbędnego wsparcia.

Pomimo ewidentnych problemów gospodarczych, Łódź nadal jest dobrym miejscem do prowadzenia biznesu. Tutejsze firmy mają know-how, korzystają z nowoczesnych technologii, dlatego pozostaje im tylko dbanie o rozpoznawalność. Aby wyróżnić się na rynku, trzeba sięgnąć po dostępne rozwiązania marketingowe.

Soluma Interactive to jedna z najczęściej polecanych agencji reklamowych w Łodzi. Przedsiębiorcy korzystają z naszego doświadczenia w zakresie produkowania nowoczesnych stron internetowych, projektowania profesjonalnych elementów identyfikacji wizualnej marki, a także szeroko zakrojonych działań reklamowych w sieci. Nasz zespół zaplanuje kampanię dla Twojej marki, biorąc pod uwagę zarówno budżet, jakim dysponujesz, jak również specyfikę grupy docelowej. Zapoznaj się z cennikiem naszych usług, wypełnij brief i poproś o indywidualną ofertę!

Dział handlowy

+48 512 202 999 wew. 1
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

Łódź ul. Struga 26 lok. 50
Kierownik oddziału: Łukasz Majewski

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry