Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Szczecin

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Szczecinie


Szczecin? To gdzieś tam, „na początku Polski”. Taki poziom wiedzy czy raczej niewiedzy na temat stolicy Pomorza Zachodniego przez wiele lat prezentowała większość Polaków. Szczecin od zawsze miał poważny problem z brakiem tożsamości. Poza tamtejszą stocznią, żadne przedsiębiorstwo nie miało marki, która bezpośrednio kojarzyłaby się z regionem. Powoli następują tutaj jednak pozytywne zmiany. Szczecińskie firmy doskonale zdają sobie sprawę, że bez inwestycji w rozpoznawalność nie będą w stanie skutecznie rywalizować z konkurencją z Warszawy, Poznania czy Trójmiasta. Rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingowe skłoniło nas do uruchomienia w Szczecinie oddziału agencji reklamowej Soluma Interactive.

Nasze szczecińskie biuro wspiera przedsiębiorców w szeroko pojętych działaniach reklamowych i wizerunkowych. Soluma Interactive specjalizuje się w produkcji profesjonalnych, nowoczesnych i funkcjonalnych stron internetowych, projektowaniu elementów identyfikacji wizualnej i materiałów promocyjnych, oferujemy także druk reklam oraz strategiczne planowanie kampanii online i offline.

Szukasz agencji reklamowej w Szczecinie, która potraktuje Twój biznes poważnie i dopasuje najlepsze rozwiązania w ramach dostępnego budżetu? Skontaktuj się z nami. Obsługujemy przedsiębiorców ze Szczecina, Gryfina, Stargardu, Goleniowa oraz innych gmin w województwie zachodniopomorskim.

Doradca mobilny: Mateusz Grudziński
Kom. 512 202 999 wewn.1

Zadaj nam pytanie:

Formularz kontaktowy

Wolisz skorzystać z formularza? Nie ma sprawy, jesteśmy elastyczni. Odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24h.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry