Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Toruń

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Toruniu


Szala odwiecznego konfliktu między Toruniem a Bydgoszczą zdaje się przechylać na stronę tego pierwszego. Miasto Kopernika w ostatniej dekadzie rozwinęło się w niewiarygodnym wręcz zakresie. To zasługa nie tylko sektora turystycznego, ale także konsekwentnych inwestycji w innowacyjność lokalnej gospodarki. Toruńscy przedsiębiorcy są przy tym świadomi, że konkurencja ze strony Bydgoszczy, Trójmiasta czy Łodzi wciąż jest bardzo silna, dlatego nie mogą zaniedbywać kwestii wizerunkowych. Agencja reklamowa Soluma Interactive już od wielu lat oferuje kompleksowe usługi marketingowe w Toruniu. Dołącz do grona naszych Klientów!

Toruń od wielu lat rozwijał się głównie dzięki turystyce. Dziś jednak zaczyna zyskiwać twarz miasta przedsiębiorczości. Wiele tutejszych firm osiągnęło spektakularny sukces, co jednak nie byłoby możliwe bez inwestowania w rozpoznawalność ich marek. To znakomity przykład dla przedsiębiorców w całej Polsce i dowód na to, że dobra strategia pozwala zbudować biznes o dużym zasięgu w nawet stosunkowo niewielkim mieście.

Agencja reklamowa Soluma Interactive zapewnia swoim Klientom z Torunia i okolic pełen wybór narzędzi marketingowych. Specjalizujemy się w produkcji stron internetowych, projektowaniu logo i innych elementów identyfikacji wizualnej marki, copywritingu, content marketingu, planowaniu i prowadzeniu kampanii online oraz offline. Dysponujemy własną drukarnią, dlatego oferujemy jedne z najniższych cen za materiały reklamowe.

Zapoznaj się z naszą ofertą, wypełnij brief i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci osiągnąć wyraźną przewagę nad konkurencją.

Doradca mobilny: Alicja Wawrzyniak
Kom. 512 202 999 wewn.1

Zadaj nam pytanie:

Formularz kontaktowy

Wolisz skorzystać z formularza? Nie ma sprawy, jesteśmy elastyczni. Odpowiadamy maksymalnie w ciągu 24h.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności

Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.
Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry