Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Warszawa

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Warszawie.


Warszawa to bezdyskusyjne centrum polskiego biznesu. Stolica przyciąga światowe korporacje, ale na tamtejszym rynku jest również miejsce dla mniejszych firm, które potrafią się wyróżnić na tle konkurencji. To wymaga jednak inwestycji w markę. Agencja reklamowa Soluma Interactive uruchomiła swój oddział w Warszawie, aby wspierać firmy nie tylko ze stolicy, ale także z całego regionu aglomeracji warszawskiej i województwa mazowieckiego.

Warszawski rynek, choć daje ogromne możliwości w zakresie pozyskiwania klientów, jest także niezwykle konkurencyjny. Bylejakość się na nim nie obroni. Konsumenci są skłonni zapłacić więcej, ale oczekują adekwatnego poziomu obsługi i realizacji. Oceniają to przez pryzmat wizerunku przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci go zbudować. 

Szukasz profesjonalnej agencji reklamowej w Warszawie? Skontaktuj się z warszawskim oddziałem Soluma Interactive. Specjalizujemy się w kampaniach online i offline. Produkujemy nowoczesne, funkcjonalne strony internetowe, projektujemy elementy identyfikacji wizualnej marki, planujemy strategie reklamowe i zapewniamy kompleksowe wsparcie marketingowe przedsiębiorstwom z sektora MŚP (zobacz również: Agencja Eventowa Soluma Event organizacja imprez, Warszawa ul. Cybernetyki 19B​). Prześlij nam brief, a w odpowiedzi otrzymasz szczegółową ofertę cenową.

Dział handlowy

+48 512 202 999 wew. 1
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

ul. Osmańska 5, 02-823 Warszawa
Kierownik oddziału: Sara Błaszczyk

 

 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry