Kontakt z Soluma Interactive

Kontakt z przedstawicielami / opiekunami w oddziałach jest przekazywany indywidualnie. Prosimy o kontakt z centralą.

kontakt

Oddział Poznań

Soluma Interactive: skontaktuj się z oddziałem naszej agencji reklamowej w Poznaniu


Z czym kojarzy się Poznań? Nie tylko ze słynnymi koziołkami. Od wielu lat miasto pracuje na markę innowacyjnego ośrodka biznesowego, co przynosi znakomite rezultaty. Poznań ma opinię miasta wielkich możliwości, a dzięki doskonałemu skomunikowaniu z całym krajem, sukcesywnie przyciąga kolejnych inwestorów. To tutaj narodził się sukces Allegro i innych firm, które dziś uchodzą za największe skarby polskiej przedsiębiorczości. Agencja Soluma Interactive uruchomiła swój oddział w Poznaniu, aby znacznie poszerzyć możliwości tutejszych w firm w zakresie prowadzenia skutecznych działań marketingowych.

Poznań to zagłębie firm z branży IT, ale także ogromny rynek dla usługodawców z innych sektorów. Aglomeracja poznańska stale się rozrasta, na czym korzystają sąsiednie gminy: Kórnik, Luboń, Suchy Las, Swarzędz czy Murowana Goślina. Przedsiębiorczość bez wątpienia jest jedną z głównych cech mieszkańców Wielkopolski.

Agencja reklamowa Soluma Interactive obsługuje firmy z Poznania i całej Wielkopolski. Nasz oddział udzieli Ci kompleksowego wsparcia w zakresie wyboru i wdrożenia optymalnej strategii marketingowej, dopasowanej zarówno do Twojego budżetu, jak i specyfiki branży oraz oczekiwań grupy docelowej. Jeśli szukasz agencji, która nie opowiada pustych frazesów, skontaktuj się z nami. Przyślij nam brief, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę. Mamy jedne z najkorzystniejszych cen spośród wszystkich agencji reklamowych w Poznaniu!

Dział handlowy

+48 512 202 999 wew. 1
poniedziałek - piątek: 9.00 - 16.00

ul. Poznań ul. Andersa 3
Kierownik oddziału: Mateusz Bogdanowicz
 

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry