Data wpisu: 26.03.2018

Sięgnij po bardzo skuteczne narzędzia reklamy z nawet 20% rabatem!

Wiosna to dobry czas na zmiany, również w strategii reklamowej firmy. Dlatego przygotowaliśmy świetną promocję dla przedsiębiorców, którzy chcą wykorzystać najbardziej efektywne narzędzia reklamy online, czyli content marketing i reklamę display na portalach internetowych. Tylko przez miesiąc oferujemy specjalne rabaty. Grzech nie skorzystać!

10% rabatu na wszystkie formaty reklamy

Agencja Interaktywna Soluma jest wydawcą jednego z największych w Polsce multiportali tematycznych: wortale.net. Setki tysięcy czytelników, miliony odsłon miesięcznie – to ogromny potencjał, który warto wykorzystać do promocji swojego biznesu. Wydajemy również inne portale – ich pełną listę znajdziesz TUTAJ.

Na naszych portalach możesz opublikować swój artykuł sponsorowany czy wykupić baner reklamowy. Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia kampanii content marketingowej, wraz ze stworzeniem cyklu artykułów z linkami sponsorskimi i ich publikacją na wybranych portalach tematycznych.

Między 1 kwietnia a 1 maja 2018 roku dowolny format reklamy na portalach AI Soluma kupisz z 10% rabatem!

Jesteś naszym Klientem? Dostaniesz jeszcze większy rabat!

Aktualni Klienci Agencji Interaktywnej Soluma mogą skorzystać z aż 20% rabatu. Wystarczy, że w przeszłości kupiłeś u nas stronę internetową lub zlecisz nam jej produkcję. To specjalny ukłon w stronę Klientów, którzy przekonali się, że nasze rozwiązania naprawdę przynoszą korzyści.

Przypominamy: promocja trwa tylko przez 1 miesiąc, od 01.04.2018 do 01.05.2018. Nie czekaj i zaoszczędź nawet 20% na skutecznej reklamie dla Twojej firmy!


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry