Data wpisu: 03.04.2020

Koronawirus a praca agencji Soluma Interactive. Dla naszych klientów NIC się nie zmienia

Taki wpis musiał się pojawić na naszym blogu, choć oczywiście wolelibyśmy, aby okoliczności były zupełnie inne. W ostatnich dniach otrzymujemy mnóstwo zapytań od klientów, którzy zastanawiają się, czy zamówione przed tym całym szaleństwem projekty zostaną zrealizowane. Uspokajamy: tak, nic się nie zmienia, pracujemy, ustalone wcześniej terminy realizacji nie są zagrożone. 

Jak pracujemy w czasie pandemii?

Jesteśmy odpowiedzialni, dlatego sumiennie zastosowaliśmy się do zalecenia #zostańwdomu i po prostu przeszliśmy na model pracy zdalnej. W naszej agencji nie jest to żadne ekstremum, ponieważ zdarza nam się chorować, mieć chore dzieci, bywać na wakacjach czy niespodziewanie musieć gdzieś wyjechać. No i wtedy też trzeba pracować zdalnie.

Aktualnie wszyscy nasi pracownicy wykonują swoje obowiązki z domów. Ci, którzy mają dzieci i przejęli opiekę nad nimi w porozumieniu z partnerem/partnerką, rozpoczynają pracę po południu lub tak, jak im wygodnie. Nigdy nie wyznaczaliśmy żadnych sztywnych grafików. Liczy się efekt i jeśli ktoś woli pracować nocami, to nie ma problemu.

Z oczywistych powodów zawiesiliśmy natomiast przyjmowanie klientów w naszym biurze w Elblągu oraz w oddziałach w całej Polsce. Nie organizujemy również osobistych spotkań w innych miejscach, aby nie łamać zaleceń epidemiologicznych i nie narażać siebie czy innych na ewentualne niebezpieczeństwo. Wszystko na szczęście można omówić przez telefon, Skype czy po prostu mailowo.

Na ten moment nie przewidujemy żadnych opóźnień. Sytuacja zmienia się jednak dynamicznie i istnieje ryzyko, że będziemy proponować nieco dłuższe terminy realizacji poszczególnych usług, ale tylko w przypadku NOWYCH zleceń. Te już rozpoczęte są realizowane w normalnym trybie, zgodnie z umową – nie musicie się o to martwić.

Jak wszyscy liczymy na to, że sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju i na całym świecie szybko się uspokoi, że wirus da za wygraną, że życie zawodowe i prywatne wróci do normalności. Przypominamy również, że kryzys to najlepszy moment, aby zainwestować w działania marketingowe – można dzięki temu zyskać dużą przewagę nad konkurencją, która zawiesza lub zamyka swoje kampanie.

Tymczasem zostańmy w domach i bądźmy zdrowi.

Zespół Soluma Interactive.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Przewiń do góry