Prezentacja Power Point

Cennik opracowania prezentacji Power Point .
Skład prezentacji.

Termin realizacji: 0
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Chcesz pokazać lepsze slajdy niż wicepremier na M? Zamów profesjonalną prezentację Power Point, którą przygotują nasi specjaliści!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Czeka Cię ważna prezentacja przed klientami lub inwestorami i musisz mieć pewność, że wypadnie ona znakomicie
  • Wolisz poświęcić czas na warstwę merytoryczną prezentacji, a estetykę zostawić fachowcom
  • Wyceniasz swój czas na więcej niż 199 złotych netto
  • Nie udajesz, że jesteś mistrzem Power Pointa

W podanej cenie otrzymasz:

  • Skład prezentacji
  • Cena dotyczy 1 strony prezentacji

Opcje dodatkowe (osobno platne): Opracowanie projektu graficznego dla formatu A4 / 199 zł netto (w cenie skład prezentacji)
 

Opis usługi:

Prezentacja w Power Point jest jednym z najpopularniejszych sposobów na przedstawienie projektu, koncepcji czy wyników finansowych przedsiębiorstwa. Nie nudzi, angażuje, a do tego skupia się na konkretach. Stworzenie naprawdę dobrej prezentacji nie jest jednak takie proste, wymaga poświęcenia na to mnóstwa czasu, a efekt niekoniecznie będzie zachwycający. Nie sądzisz, że lepiej zlecić to fachowcom?

Dlaczego warto zamówić prezentację Power Point właśnie u nas?

To proste: my NAPRAWDĘ jesteśmy mistrzami Power Pointa. Nasi graficy na co dzień pracują na znacznie bardziej wymagających programach, dlatego stworzenie Twojej prezentacji zajmie im o wiele mniej czasu niż Tobie. No i efekt z pewnością będzie lepszy.

Napiszemy po ludzku: nie męcz się, nie marnuj swojego czasu, nie siedź po nocach i nie zaniedbuj rodziny. Zamów prezentację Power Point, która zachwyci Twoich słuchaczy zarówno warstwą merytoryczną, jak i wizualną.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Projektowanie graficzne