Rysunek

Cennik rysunków, rysowania.
Ilustracje, cennik prac rysownika

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Jest wiele sposobów na zwrócenie uwagi klientów. Wyłam się z konwencji i sięgnij po proste, ale sugestywne formy przekazu reklamowego!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Nudzą Cię standardowe narzędzia reklamy, szukasz czegoś oryginalnego
  • Masz pomysł na opowiedzenie ciekawej historii związanej ze swoją marką
  • Masz Brand Hero, który będzie się świetnie prezentować w wersji rysunkowej
  • Chcesz skorzystać z talentu naszych rysowników i zyskać fajny nośnik promocyjny, który na pewno przykuje uwagę odbiorców

Opis usługi:

Rysunek niekoniecznie kojarzy się z nowoczesnym, do bólu skutecznym marketingiem. I to właśnie jest jego siłą! W zalewie takich samych produkcji, nudnych filmików, nijakich animacji i elementów graficznych, rysunek z pewnością się wybije i zwróci na siebie uwagę. Tym samym zyskasz szansę na zaprezentowanie swojej marki szerokiej grupie odbiorców, którzy uodpornili się już na standardowe formaty reklamowe.

Dlaczego warto zamówić rysunek właśnie u nas?

Żadne słowa nie zastąpią namacalnego dowodu. Rysunek, który umieściliśmy w tej ofercie, jest naszym dziełem. Podoba Ci się? W takim razie wiesz już, co zrobić.

Zatrudniamy bardzo utalentowanych rysowników, którzy mają jedną, kluczową cechę – potrafią łączyć artyzm z pragmatyzmem. Dlatego ich prace są nastawione na sugestywny przekaz marketingowy, ale w bardzo przystępnej i atrakcyjnej formie.

Podana cena dotyczy 1 rysunku dowolnej postaci lub ilustracji. Nie znajdziesz lepszej oferty w relacji ceny do jakości. Założymy się?

Polecamy opracowanie postaci bohatera marki →


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Projektowanie graficzne