Portal turystyczny

Cena orientacyjna od

39 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: 0
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Portal wyceniamy indywidualnie na podstawie dokumentacji. Zobacz jak przebiega tworzenie portalu internetowego.

UPROSZCZONA SPECYFIKACJA

  • system zarządzania portalem turystycznym Soluma CMS
  • moduły podstawowe: konto użytkownika, artykuły, galerie, pliki, ogłoszenia, newsletter
  • moduł prezentacji firm i ich ofert
  • oprawa graficzna portalu (strona główna, 4 typy podstrony)
  • Warunki usług dla www

 Czyli wpadłeś na pomysł uruchomienia portalu turystycznego? Świetna decyzja! Branża turystyczna ma się coraz lepiej i przynosi setki milionów złotych dochodu rocznie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś uszczknął coś dla siebie z tego smacznego tortu. Zamów portal turystyczny w Soluma Interactive, teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie i z pełnym zestawem funkcjonalności.

Portal turystyczny może służyć różnym celom. To doskonałe narzędzie do promocji biznesu hotelarskiego, biura podróży czy agencji specjalizującej się w incentive travel. Możesz go także wykorzystać do przyjmowania rezerwacji czy pośredniczenia w sprzedaży usług turystycznych. Decyzja należy do Ciebie. My jesteśmy od tego, aby nadać kształt Twojej biznesowej wizji i zapewnić Ci spektakularny start w wyścigu po klientów.

Portal turystyczny Soluma Interactive to zaawansowane narzędzie zawierające wszystkie podstawowe funkcjonalności. Stawiamy na elastyczność, dlatego możesz dowolnie rozbudować wariant bazowy, a my idealnie dopasujemy go do potrzeb i specyfiki Twojego biznesu.

Gwarantujemy stworzenie unikalnej oprawy graficznej oraz perfekcyjne wdrożenie, dzięki czemu Twój nowy portal turystyczny będzie od razu przygotowany do podbicia branży i pozyskania pierwszych klientów. Nie zabieraj się za to na pół gwizdka. Aby mieć szansę na sukces, musisz zainwestować w naprawdę porządne narzędzie. Takie, które wyróżni Twoją markę i pozwoli Ci zyskać natychmiastową przewagę nad konkurencją.

Sprawdź funkcjonalności portalu turystycznego Soluma Interactive. Ostateczna cena zależy od stopnia zaawansowania portalu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady doświadczonego zespołu programistycznego.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Portal internetowy