Portal turystyczny

Cena orientacyjna od

39 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: 0
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

UPROSZCZONA SPECYFIKACJA

  • system zarządzania portalem turystycznym Soluma CMS
  • moduły podstawowe: konto użytkownika, artykuły, galerie, pliki, ogłoszenia, newsletter
  • moduł prezentacji firm i ich ofert
  • oprawa graficzna portalu (strona główna, 4 typy podstrony)
  • Warunki usług dla www


Portal wyceniamy indywidualnie na podstawie dokumentacji. Zobacz jak przebiega tworzenie portalu internetowego.

 Czyli wpadłeś na pomysł uruchomienia portalu turystycznego? Świetna decyzja! Branża turystyczna ma się coraz lepiej i przynosi setki milionów złotych dochodu rocznie. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś uszczknął coś dla siebie z tego smacznego tortu. Zamów portal turystyczny w Soluma Interactive, teraz dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie i z pełnym zestawem funkcjonalności.

Portal turystyczny może służyć różnym celom. To doskonałe narzędzie do promocji biznesu hotelarskiego, biura podróży czy agencji specjalizującej się w incentive travel. Możesz go także wykorzystać do przyjmowania rezerwacji czy pośredniczenia w sprzedaży usług turystycznych. Decyzja należy do Ciebie. My jesteśmy od tego, aby nadać kształt Twojej biznesowej wizji i zapewnić Ci spektakularny start w wyścigu po klientów.

Portal turystyczny Soluma Interactive to zaawansowane narzędzie zawierające wszystkie podstawowe funkcjonalności. Stawiamy na elastyczność, dlatego możesz dowolnie rozbudować wariant bazowy, a my idealnie dopasujemy go do potrzeb i specyfiki Twojego biznesu.

Gwarantujemy stworzenie unikalnej oprawy graficznej oraz perfekcyjne wdrożenie, dzięki czemu Twój nowy portal turystyczny będzie od razu przygotowany do podbicia branży i pozyskania pierwszych klientów. Nie zabieraj się za to na pół gwizdka. Aby mieć szansę na sukces, musisz zainwestować w naprawdę porządne narzędzie. Takie, które wyróżni Twoją markę i pozwoli Ci zyskać natychmiastową przewagę nad konkurencją.

Sprawdź funkcjonalności portalu turystycznego Soluma Interactive. Ostateczna cena zależy od stopnia zaawansowania portalu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami i skorzystaj z bezpłatnej porady doświadczonego zespołu programistycznego.

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Portal internetowy