Strona WWW Mini

Dobre rozwiązanie dla małej firmy w rewelacyjnej cenie, gotowa witryna internetowa.

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

SPECYFIKACJA USŁUGI:

Dobrze wiesz, że strona internetowa to obecnie niezbędne narzędzie w biznesie, bez względu na jego wielkość. Masz jednak bardzo ograniczony budżet, a jednocześnie nie chcesz, aby klienci czerpali informacje o Twojej ofercie z byle jakiej witryny. Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Strona w standardzie Mini to propozycja dla przedsiębiorców, którzy dbają o wizerunek swojej firmy, ale muszą też bardzo pilnować kosztów.

 

DOMENA
Cena od 0,00 PLN

Rejestracja / konfiguracja domeny internetowej. Subdomena firma.specok.pl (utrzymanie za darmo) lub domena własna klienta (utrzymywana według cennika domen).


PROJEKT GRAFICZNY
Cena od 0,00   

Projekt graficzny witryny firmowej wg szablonu Soluma, przykładowe wdrożenia www:


witryna intwernetowawitryna internetowa

witryna internetowa

 

SYSTEM CMS
Cena od 0,00 PLN  

Profesjonalny system do zarządzania stronami internetowymi: CMS Soluma Firma. System instalowany na serwerach Soluma (Licencja systemu CMS). Dostęp do systemu CMS przez Klienta: brak dostepu (możliwość dokupienia dostępu w dowolnej chwili cena 399 zł netto).


WDROŻENIE
Cena 499,00 PLN

Cena obejmuje: wdrożenie funkcjonalności CMS oraz implementacja szaty graficznej (WWW w pełni responsywna - dostosowana do urządzeń mobilnych). Umieszczenie treści na 5 podstronach oraz zamieszczenie 5 zdjęć (materiały przygotowane przez klienta) - jest wykonywane nieodpłatnie. W cenie: dobór zdjęć (2 szt.) i kolorystyki projektu


UTRZYMANIE
Utrzymanie serwisu internetowego. Utrzymanie strony oraz kont e-mail na serwerach Soluma, według cennika usługi - serwery do wyboru, specyfikacja i opłaty tutaj


REKLAMA TWOJEJ FIRMY W INTERNECIE 
Cena  0,00 PLN 

Informacja o Twojej stronie internetowej na serwisie internetowych skupiającym specjalistów z różnych branż: www.specok.pl (Statystyki strony SpecOK, październik 2017: ponad 756 000 wywołań).


ZALECANE OPCJE DODATKOWE (OSOBNO PŁATNE):

 

INNE

Warunki usług dla www

 
Zalety tego rozwiązania:

Nie stać Cię, aby nie mieć profesjonalnej strony internetowej

Czy wiesz, że większość jednoosobowych działalności gospodarczych zakładanych w Polsce nie przetrwa pierwszych 18 miesięcy? Jednym z powodów jest brak widoczności w Internecie, co bezpośrednio przekłada się na znaczne zawężenie grupy potencjalnych klientów. Brak strony internetowej lub jej bardzo słabe wykonanie praktycznie uniemożliwia zaistnienie marki w świadomości konsumentów. Nie popełnij tego błędu!

Bez względu na to, czy prowadzisz kwiaciarnię, pizzerię czy firmę transportową, już na starcie potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej. Jest ona niezbędna, aby w ogóle móc myśleć o pozyskiwaniu klientów.

Dlaczego strona Mini to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie?

Przede wszystkim dlatego, że nareszcie trafiłeś na ofertę wykonania profesjonalnej strony internetowej za tak atrakcyjną cenę, bez żadnych kruczków, opóźnień, dopłat, a także bez ryzyka otrzymania czegoś, za co musiałbyś się wstydzić. Inwestując niecałych 500 złotych netto masz pewność, że wykonana strona internetowa rzeczywiście będzie mocnym argumentem za wyborem Twojej firmy.

Wybierz stronę Mini, jeśli:

  • Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej, ale Twój budżet to maksymalnie 500 złotych netto,
  • Chcesz, aby Twoją stronę wykonał zespół specjalistów, a nie przypadkowy freelancer,
  • Zależy Ci na bardzo szybkim uruchomieniu Twojej nowej strony internetowej,
  • Chcesz od początku budować rozpoznawalną markę, która będzie się kojarzyć z fachowością i najwyższą jakością usług.

Strona Mini to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ za cenę jedynie 489 złotych netto otrzymujesz gotowy produkt, dopasowany do charakteru Twojej działalności, z gwarancją szybkiego wdrożenia oraz pełnego wsparcia technicznego.

Chcesz zainwestować w bardziej rozbudowaną stronę internetową? Sprawdź nasz cennik www!

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję politykę prywatności
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Strony WWW