Zaproszenia, karty okolicznościowe

Cennik projektowania zaproszeń, kart okolicznościowych.

 

 

Projekt graficzny

Zaproszenia, karty okolicznościowe

cena netto z rabatem, od

380 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Twoja firma organizuje ważne wydarzenie? Chcesz zaprosić na nie kluczowych klientów i kontrahentów? Zrób to w wielkim stylu!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Szanujesz swoich klientów i kontrahentów, dlatego chcesz wysłać im efektowne zaproszenia lub karty okolicznościowe
  • Dbasz o profesjonalny wizerunek swojej marki na każdym poziomie
  • Organizujesz imprezę firmową, spotkanie branżowe lub jubileusz, który wymaga odpowiedniej oprawy
  • Cenisz sobie indywidualizm, nie znosisz sztampowych kartek okolicznościowych, które nie mają w sobie krzty oryginalności 

Opis usługi:

Każde wydarzenie wymaga uczestników. Prowadząc biznes doskonale wiesz, jak ważne jest dziś dbanie o profesjonalny wizerunek firmy. Nie możesz sobie pozwolić na spuszczanie z tonu, dlatego chcesz zaprosić swoich klientów i kontrahentów w odpowiednim stylu. Podobne zasady obowiązują w przypadku kart okolicznościowych. Przed świętami warto pamiętać o swoich partnerach i najważniejszych klientach – to może zaowocować zacieśnieniem współpracy w kolejnym roku.

Dlaczego warto zamówić projekty właśnie u nas?

Dajemy gwarancję, że w 100% zrealizujemy Twoją koncepcję. Otrzymasz projekt, który będzie idealnie wkomponowany w całą identyfikację wizualną marki. Oryginalny, ciekawy, przyciągający uwagę. W trudnym świecie biznesu warto wykorzystywać każdą okazję do tego, by się wyróżnić. Efektowne zaproszenie lub karta okolicznościowa to proste narzędzia do osiągnięcia tego celu.

W cenie otrzymasz:

  • Projekt graficzny zaproszeń, kart okolicznościowych 2x DL do DL (4 strony)
  • 1 projekt, 1 poprawka
  • Plik do druku

Zamów projekt graficzny zaproszenia lub karty okolicznościowej i zrób pozytywne wrażenie na swoich klientach i partnerach biznesowych.

ZAMÓW PROJEKT GRAFICZNY →

Cenniki