Warunki zamówienia

Warunki i uwagi do zamówienia publikacji artykułów content marketingowych.

1. Regulamin

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu publikacji artykułów oraz warunków podanych poniżej.


2. Ogólne warunki publikacji artykułów

W przypadku słabej jakości artykułu zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji. Minimalna długość tekstu 2500 znaków.
Dział w którym zostanie opublikowany artykuł wybiera Usługodawca, zmiana działu możliwa jest odpłatnie (warunki ustalane są indywidualnie). Artykuły wysokiej jakości bez nawiązania do reklamodawcy są umieszczane w działach tematycznych.

A. Zakazane publikacje

Nie emitujemy publikacji promujących w jakikolwiek sposób sprzedaż, pośrednictwo w sprzedaży: substancji zakazanych (w tym narkotyków), substancji psychoaktywnych, pornografii, erotyki, hazardu, broni, alkoholu, amunicji, materiałów wybuchowych i fajerwerków, w tym tworzenie instrukcji otrzymywania lub pozyskiwania tych elementów oraz innych produktów mogących wyrządzić krzywdę lub szkodę, itp.

B. Materiały do publikacji

Zalecana forma dostarczenia artykułu to plik tekstowy, a w nim: 

 • tytuł 
 • nagłówek
 • treść artykułu (kompletny kod HTML do wstawienia; kod tylko z treścią artykułu i linkiem bez żadnych dodatkowych parametrów)

Zdjęcie zgodnie z parametrami podanymi w cennikach reklamy na portalach, do 100KB należy przesłać na mail wraz artykułem do publikacji.

W przypadku dostarczenia materiałów w innej formie niż opisane, zamawiający z góry akceptuje sposób publikacji i wprowadzenia zmian przez redakcję. Wprowadzanie zmian po publikacji jest odpłatne (usunięcie na żądanie, zmiany w artykule - od 40 zł netto).

C. Linkowanie 

Nie publikujemy linków szkodliwych dla naszego portalu (np.: Warszawa sklep, itd.). Opłaty za linki są wyszczególnione w cennikach reklamy na portalach.

D. Zdjęcia/filmy

W przypadku dostarczenia słabej jakości zdjęcia, lub zdjęcia niespełniających naszych kryteriów (zły kadr, źle dobrane zdjęcie, reklama na zdjęciu), zastrzegamy sobie możliwość wstawienia własnego zdjęcia, zdjęcia są pobierane z: https://pixabay.com/ i zamieszczane bez akceptacji zamawiającego.

E. Oznaczenie artykułu.

Artykuł jest oznaczony jako „Artykuł partnera" (artykuł neutralny, bez przesadnego nawiązywania do reklamodawcy)  lub „Informacja prasowa” lub "Artykuł sponsorowany" - lub podobnie (nie dotyczy publikacji na blogach, publikacje na blogach nie są oznaczane). Sposób oznaczenia jest ustalany przez Usługodawcę.

Uwagi: Dlaczego należy oznaczać publikacje płatne? Nie oznaczenie publikacji jest sprzeczne z prawem i stanowi czyn nieuczciwej konkurencji (art. 16 ust. 1 pkt 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) oraz jest niezgodne z prawem prasowym (art. 36 ust. 3 prawa prasowego).
Co grozi za nieoznaczenie reklamy? Zarówno dla Wydawcy jak i Reklamodawcy grozi kara finansowa (odpowiedzialność cywilna) oraz kara aresztu lub grzywny (odpowiedzialność karna).

Jeśli nie chcesz by twoje materiały były oznaczane – zostań współwłaścicielem portalu: tutaj informacje lub publikuj na naszych blogach.


3. Płatności / termin publikacji.

Proponujemy dwie opcje realizacji zamówień: Wirtualny portfel oraz Przedpłaty. Dzięki Wirtualnemu portfelowi, możliwa jest publikacja artykułu niemal natychmiast. W przypadku Przedpłat – artykuł jest publikowany po zaksięgowaniu wpłaty.

A. WIRTUALNY PORTFEL - Termin publikacji do 24h

Procedura:

 • Zamawiający określa wartość portfela początkową (minimum 500 zł)
 • Przesyłamy zamawiającemu fakturę pro forma.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty (na e-mail zamawiającego jest wysłana z naszego systemu Faktura VAT) uruchamiany jest Wirtualny portfel, od tej chwili zamawiający może składać zamówienia. Procedura:
  • zamawiający przesyła zamówienie na nasz e-mail
  • następuje realizacja zamówienia
  • do zamawiającego jest wysłany krótki raport (linki do publikacji) wraz ze stanem Portfela (od Wartości portfela odejmowana jest wartość złożonych zamówień)
    

B. PRZEDPŁATY  - Termin publikacji do 48h od zaksięgowania wpłaty

Publikacja następuje w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym oraz dostarczenia kompletu wytycznych do publikacji. Procedura:

 • Do zamówienia jest wystawiana faktura pro forma.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty:
  • zamówienie jest automatycznie kierowane do realizacji.
  • na e-mail jest wysłana z naszego systemu Faktura VAT.

 

4. Uwagi końcowe

Redakcja nie zapoznaje się z przesłanymi materiałami do momentu skierowania ich do realizacji (po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym). W przypadku przesłania materiałów nie spełniających „Warunków zamówienia”, zamawiający musi ponownie dostarczyć materiały, które spełnią „Warunki zamówienia” (nie wykonujemy korekt opłaconych faktur / zwrotów wpłaconych kwot).
Zamawiający może w takim przypadku zmienić miejsce publikacji (na dostępne w naszej ofercie portali i blogów).

 

Przewiń do góry