Warunki zamówienia

Warunki i uwagi do zamówienia publikacji artykułów content marketingowych.

1. Regulamin

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu publikacji artykułów. oraz warunków podanych poniżej.

2. Ogólne warunki publikacji artykułów

W przypadku słabej jakości artykułu zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji. Zalecana długość tekstu od 2500 znaków do 5500 znaków.

A. Zakazane publikacje

Nie emitujemy publikacji promujących w jakikolwiek sposób sprzedaż, pośrednictwo w sprzedaży: substancji zakazanych (w tym narkotyków), substancji psychoaktywnych, pornografii, erotyki, hazardu, broni, amunicji, materiałów wybuchowych i fajerwerków, w tym tworzenie instrukcji otrzymywania lub pozyskiwania tych elementów oraz innych produktów mogących wyrządzić krzywdę lub szkodę, itp.

B. Materiały do publikacji

Do zamówienia (artykuł) należy dostarczyć:

 • tytuł (plik tekstowy)
 • nagłówek (plik tekstowy)
 • treść artykułu (kompletny kod HTML do wstawienia; kod tylko z treścią artykułu i linkiem bez żadnych dodatkowych parametrów)
 • zdjęcie zgodnie z parametrami podanymi w cennikach reklamy na portalach, do 100KB

W przypadku dostarczenia materiałów w innej formie niż opisane, zamawiający z góry akceptuje sposób publikacji i wprowadzenia zmian przez redakcję. Wprowadzanie zmian po publikacji jest odpłatne (usunięcie na żądanie, zmiany w artykule - od 40 zł netto).

C. Linkowanie 

Nie publikujemy linków szkodliwych dla naszego portalu (np.: Warszawa sklep, itd.). Opłaty za linki są wyszczególnione w cenikach reklamy na portalach.

D. Zdjęcia/filmy

W przypadku dostarczenia słabej jakości zdjęcia, lub zdjęcia niespełniających naszych kryteriów (zły kadr, źle dobrane zdjęcie, reklama na zdjęciu), zastrzegamy sobie możliwość wstawienia własnego zdjęcia, zdjęcia są pobierane z: https://pixabay.com/ i zamieszczane bez akceptacji zamawiającego.

E. Oznaczenie artykułu.

Artykuł jest oznaczony jako „Artykuł partnera"  lub „Informacja prasowa.” lub "Artykuł sponsorowany" - lub podobnie. Sposób oznaczenia jest ustalany przez Usługodawcę.

Uwagi: Dlaczego należy oznaczać publikacje płatne? Nie oznaczenie publikacji jest sprzeczne z prawem i stanowi czyn nieuczciwej konkurencji (art. 16 ust. 1 pkt 4 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji) oraz jest niezgodne z prawem prasowym (art. 36 ust. 3 prawa prasowego).
Co grozi za nieoznaczenie reklamy? Zarówno dla Wydawcy jak i Reklamodawcy grozi kara finansowa (odpowiedzialność cywilna) oraz kara aresztu lub grzywny (odpowiedzialność karna).

Jeśli nie chcesz by twoje materiały były oznaczane – zostań współwłaścicielem portalu: tutaj informacje

3. Płatności / termin publikacji.


Proponujemy dwie opcje realizacji zamówień: Wirtualny portfel oraz Przedpłaty. Dzięki Wirtualnemu portfelowi, możliwa jest publikacja artykułu niemal natychmiast. W przypadku Przedpłat – artykuł jest publikowany po zaksięgowaniu wpłaty.

A. WIRTUALNY PORTFEL - Termin publikacji do 24h

Procedura:

 • Zamawiający określa wartość portfela początkową (minimum 500 zł)
 • Przesyłamy zamawiającemu fakturę pro forma.
 • Po zaksięgowaniu wpłaty (na e-mail zamawiającego jest wysłana z naszego systemu Faktura VAT) uruchamiany jest Wirtualny portfel, od tej chwili zamawiający może składać zamówienia. Procedura:
  - zamawiający przesyła zamówienie na nasz e-mail
  - następuje realizacja zamówienia
  - do zamawiającego jest wysłany krótki raport (linki do publikacji) wraz ze stanem Portfela (od Wartości portfela odejmowana jest wartość złożonych zamówień)
   

B. PRZEDPŁATY  - Termin publikacji do 48h od zaksięgowania wpłaty

Publikacja następuje w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym oraz dostarczenia kompletu wytycznych do publikacji. Procedura:

 • Do zamówienia jest wystawiana faktura pro forma.
 • Po zaksięgowanie wpłaty - zamówienie jest automatycznie kierowane do realizacji.
 • Na e-mail jest wysłana z naszego systemu Faktura VAT.

 

Przewiń do góry