Warunki zamówienia

Warunki i uwagi do zamówienia publikacji artykułów sponsorowanych.

Zamówienie artykułów sponsorowanych

Do zamówienia artykułu należy dostarczyć:
1. tytuł (plik tekstowy)
2. nagłówek (plik tekstowy)
3. treść artykułu (kompletny kod HTML do wstawienia; kod tylko z treścią artykułu i linkiem bez żadnych dodatkowych parametrów).
4. Zdjęcie zgodnie z podanymi parametrami

W przypadku dostarczenia materiałów w innej postaci, zamawiający z góry akceptuje sposób publikacji i wprowadzenia zmian przez redakcję. Wprowadzanie zmian jest odpłatne.


Uwagi do zamówienia

Ogólne warunki: Złożenie zamowienia jest równoznaczne z akceptacją regulaminu publikacji artykułów.

Artykuły:  W przypadku słabej jakości artykułu zastrzegamy sobie prawo odmowy publikacji. Artykuł musi być obiektywny, ale może wskazywać na reklamodawcę.
Zalecana długość tekstu: do 2500 znaków. Trwałość artykułów: Artykuł zostaje w portalu po 12 miesiącach jesli jest dobrej jakości (ocenia redakcja).
Usunięcie na żadanie, zmiany w artykule - 20 zł netto.

Linkowanie: Dopuszczamy linki do innych źródeł / stron w treści artykułu. Nie publikujemy linków szkodliwych dla naszego portalu (skrajne frazy, np.: Warszawa sklep, etc.).

Zdjęcia/filmy: W przypadku dostarczenia słabej jakości zdjęcia, lub zdjęcia niespełniających naszych kryteriów (zły kadr, źle dobrane zdjęcie), zastrzegamy sobie możliwość wstawienia własnego zdjęcia, zdjęcia są pobierane z: https://pixabay.com/ i zamieszczane bez akceptacji zamawiającego.
Nie ma możliwości embedowania filmów.

Cenniki

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.