Szkolenie z obsługi CMS

Termin realizacji: do 2 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Zapisz się na indywidualne szkolenie z ekspertem i poznaj tajniki obsługi systemu zarządzania treścią. Nasz CMS nie będzie mieć przed Tobą tajemnic!

CMS to podstawowe narzędzie do obsługi i aktualizacji strony internetowej. System zarządzania treścią pozwala m.in. dodawać wpisy na blog, zmieniać szczegóły oferty, publikować elementy graficzne, rozbudowywać podstrony. Jest niezbędny, aby móc mieć pełną kontrolę nad witryną. Zamiast za każdym razem liczyć na pomoc fachowca, sam nim zostań!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Cenisz sobie konsultacje z ekspertem 1 na 1
  • Chcesz mieć pewność, że w 100% wykorzystujesz możliwości systemu CMS Soluma
  • Chcesz samodzielnie udoskonalać swoją stronę internetową, portal lub blog i nie płacić za to ciężkich pieniędzy
  • Lubisz inwestować we własny rozwój

 

Opis usługi:

  • Czas szkolenia: 1h (liczona każda rozpoczęta godzina)
  • Miejsce szkolenia: program Skype.


Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Po szkoleniu z naszym specjalistą nabędziesz umiejętności pozwalające Ci w pełni wykorzystać funkcjonalność systemu CMS Soluma. To dobra inwestycja w siebie, a docelowo – w swój biznes. Wyobraź sobie, że kilka miesięcy po uruchomieniu strony musisz wprowadzić zmiany w ofercie. Jeśli nie potrafisz obsługiwać systemu CMS, pozostaje Ci zlecenie tego specjaliście. A to kosztuje – często niemało.

Poświęcając trochę czasu na szkolenie z naszym ekspertem inwestujesz więc w rozwój swoich umiejętności i masz pewność, że będziesz w stanie zaopiekować się swoją stroną internetową we własnym zakresie. To oznacza oszczędności, ale przede wszystkim komfort, którego nie ma wielu Twoich kolegów po fachu.

Chcę poznać tajniki systemu CMS Soluma.

Szkolenie organizujemy w najwygodniejszej formie, czyli w ramach wideokonferencji. Dopasujemy termin i godzinę do Twojego grafiku.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Opcje dla www