Termin realizacji: do 2 dni

Szkolenie z obsługi CMS

Opcje w cenie

  • Specyfikacja

    • Czas szkolenia: 1h (liczona każda rozpoczęta godzina)
    • Miejsce szkolenia: program Skype.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Zapisz się na indywidualne szkolenie z ekspertem i poznaj tajniki obsługi systemu zarządzania treścią. Nasz CMS nie będzie mieć przed Tobą tajemnic!

CMS to podstawowe narzędzie do obsługi i aktualizacji strony internetowej. System zarządzania treścią pozwala m.in. dodawać wpisy na blog, zmieniać szczegóły oferty, publikować elementy graficzne, rozbudowywać podstrony. Jest niezbędny, aby móc mieć pełną kontrolę nad witryną. Zamiast za każdym razem liczyć na pomoc fachowca, sam nim zostań!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Cenisz sobie konsultacje z ekspertem 1 na 1

Chcesz mieć pewność, że w 100% wykorzystujesz możliwości systemu CMS Soluma

Chcesz samodzielnie udoskonalać swoją stronę internetową, portal lub blog i nie płacić za to ciężkich pieniędzy

Lubisz inwestować we własny rozwój

Dlaczego warto zapisać się na szkolenie?

Po szkoleniu z naszym specjalistą nabędziesz umiejętności pozwalające Ci w pełni wykorzystać funkcjonalność systemu CMS Soluma. To dobra inwestycja w siebie, a docelowo – w swój biznes. Wyobraź sobie, że kilka miesięcy po uruchomieniu strony musisz wprowadzić zmiany w ofercie. Jeśli nie potrafisz obsługiwać systemu CMS, pozostaje Ci zlecenie tego specjaliście. A to kosztuje – często niemało.

Poświęcając trochę czasu na szkolenie z naszym ekspertem inwestujesz więc w rozwój swoich umiejętności i masz pewność, że będziesz w stanie zaopiekować się swoją stroną internetową we własnym zakresie. To oznacza oszczędności, ale przede wszystkim komfort, którego nie ma wielu Twoich kolegów po fachu.

Chcę poznać tajniki systemu CMS Soluma.

Szkolenie organizujemy w najwygodniejszej formie, czyli w ramach wideokonferencji. Dopasujemy termin i godzinę do Twojego grafiku.

99

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.