Projekt podstrony (www)

Termin realizacji: do 3 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Twojej stronie internetowej przydałaby się nowa zakładka? Zamów projekt, który będzie idealnie dopasowany do wyglądu całej witryny!

Projekt podstrony www jest specjalną ofertą dla właścicieli istniejących już witryn, którzy chcą lepiej zaprezetować produkt/ usługę / ofertę ;ub  je wzbogacić o dodatkową zakładkę bez konieczności modyfikowania całej zawartości strony. W takiej sytuacji wystarczy dodanie nowej podstrony, na której można umieścić np. szczegóły dotyczące kolejnego produktu/usługi, pochwalić się referencjami, realizacjami lub zaprezentować mapę dojazdu.

Taka podstrona będzie również bardzo pomocna w sytuacji, gdy firma chce uruchomić kampanię reklamową AdWords i przekazywać ruch z kampanii w atrakcyjne miejsce docelowe, zachęcające do złożenia zamówienia czy nawiązania kontaktu.

Chcesz zamówić ten produkt, bo:

  • Chcesz lepiej zaprezentować produkt/ofertę
  • Rozszerzyłeś zakres usług i musisz uzupełnić zawartość strony o nową zakładkę
  • Obecna strona Ci się podoba i nie chcesz jej całkowicie zmieniać
  • Oczekujesz idealnego dopasowania nowej podstrony do obecnego wyglądu witryny
  • Nie masz czasu na samodzielne projektowanie podstrony i wolisz zlecić to profesjonalistom

 

Opis usługi:

  • Usługa obejmuje: zaprojektowanie dowolnego typu podstrony serwisu internetowego.
  • Cena od. Szczegółowa wycena po poznaniu wymagań.


Dlaczego warto zamówić projekt podstrony właśnie u nas?

Ponieważ gwarantujemy Ci idealne dopasowanie wyglądu i funkcjonalności podstrony do obecnego layoutu witryny. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji przygotujemy nową zakładkę, dodamy ją do kodu strony i zadbamy o jej optymalizację pod kątem SEO. Otrzymasz gotowy produkt w krótkim czasie, bez obaw o to, że strona nie będzie funkcjonować prawidłowo.

Zamów projekt podstrony.

Pamiętaj, że strona internetowa musi być co jakiś czas odświeżana i uzupełniana. Tylko wtedy masz pewność, że w 100% prezentuje ofertę Twojej firmy.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Opcje dla www