Certyfikat SSL

Rejestracja i konfiguracja certyfikatu SSL dla 1 domeny, cena netto

Termin realizacji: do 5 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Dlaczego strona internetowa powinna posiadać certyfikat SSL:

  • Ze względu na RODO - informacje przesyłane przez użytkowników za pomocą Państwa witryny internetowej powinny być szyfrowane (np. formularz kontaktowy)
  • Ze względu na lepszą pozycję strony w wyszukiwarce Google (od 2017 roku), więcej

 

Specyfikacja:

  • Zakup certyfikatu na 1 rok
  • Certyfikat dla 1 domeny (1 adres)

 

Chroń dane osobowe swoich klientów, zapewnij im pełne bezpieczeństwo i odbierz nagrodę w postaci wyższej pozycji strony w wyszukiwarce!

Certyfikat SSL to narzędzie biznesowej odpowiedzialności. W dobie realnego zagrożenia cyberprzestępczością, ataków hakerskich i wszechobecnego złośliwego oprogramowania, klienci są bardzo wyczuleni na to, jakie strony odwiedzają. Jeśli witryna Twojej firmy nie jest szyfrowana, stracisz wielu potencjalnych klientów, którzy nawet nie będą próbowali zapoznać się z ofertą w obawie o swoje bezpieczeństwo.

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wiesz, że posiadanie certyfikatu SSL jest niezbędnym elementem profesjonalnego wizerunku strony i Twojej firmy
  • Chcesz zapewnić swoim klientom bezpieczeństwo, a tym samym zdobyć ich zaufanie
  • Zdajesz sobie sprawę, że jest to czynnik rankingowy Google, a strony bez certyfikatu nigdy nie osiągną czołowych pozycji w wyszukiwarce
  • Potrzebujesz SPRAWDZONEGO certyfikatu i jego wdrożenia przez fachowców

Dlaczego warto zamówić certyfikat SSL właśnie u nas?

Dysponujemy profesjonalnymi certyfikatami dostarczanymi przez znane firmy o ugruntowanej renomie. Zajmiemy się nie tylko zakupem, ale także wdrożeniem certyfikatu na Twojej stronie. Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy!

Pamiętaj!  To, czy strona posiada certyfikat SSL jest także jednym z czynników rankingowych, a więc Google bierze to pod uwagę przyznając witrynie pozycję w wyszukiwarce.

Nie masz już chyba wątpliwości, że to niezbędna inwestycja, prawda? Zamów certyfikat SSL dla swojej strony internetowej. Kup certyfikat SSL o najwyższym stopniu wiarygodności i nie martw się jego implementacją – wszystkim zajmiemy się za Ciebie


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Certyfikaty SSL