Termin realizacji: do 30 dni

Szkolenie z marketingu internetowego

Cena za 1h szkolenia z marketingu, brandingu.

450 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

  • Szkolenie 1h

    • Czas trwania szkolenia: minimum 10 godzin
    • Cena za 1 godzinę szkolenia

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Specjalna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą samodzielnie zaplanować i wdrożyć najskuteczniejsze działania marketingowe dla swojego biznesu. Podczas szkolenia dowiesz się, czym właściwie jest marketing internetowy, jakie narzędzia oferuje, jak z nich korzystać i na co nie warto wydawać pieniędzy. Tylko konkrety i mnóstwo wiedzy praktycznej, którą możesz zastosować od razu po zakończeniu szkolenia.

Szkolenie z marketingu internetowego opracowane przez Soluma Interactive wyróżnia się tym, że prowadzimy je ściśle pod kątem Twojej firmy lub usługi, jaką oferujesz. Wychodzimy z założenia, że nie potrzebujesz wiedzy, której i tak nie wykorzystasz. Nie marnujemy Twojego czasu!

Dla kogo?

Dla początkujących przedsiębiorców

Dla właścicieli firm, którzy chcą wreszcie pokonać barierę przeciętności i skutecznie zawalczyć o silniejszą pozycję w branży

450

Cena netto (+VAT 23%)

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.