Szkolenie z praktycznego wykorzystania content marketingu w biznesie

Termin realizacji: do 30 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Content marketing to jedna z najskuteczniejszych (o ile nie najskuteczniejsza) strategii promocji marki i budowania jej wizerunku w sieci. Na pewno o niej słyszałeś i może już nawet podjąłeś pierwsze próby jej wykorzystania w swoim biznesie. Nie wyszło? Nic dziwnego: tworzenie atrakcyjnych, skutecznych treści nie jest takie proste.

Podczas naszego szkolenia poznasz najlepsze narzędzia content marketera i nauczysz się z nich korzystać. Na konkretnych przykładach pokażemy Ci, jak wygląda proces pisania świetnego artykułu sponsorowanego, wpisu na blog, opisu produktu, tekstu wizerunkowego oraz tekstu sprzedażowego. Dzięki przyswojonej wiedzy będziesz w stanie samodzielnie tworzyć takie treści na potrzeby własnej firmy.

Szkolenie przeprowadzi ekspert z zakresu content marketingu i copywritingu, który zrealizował dziesiątki udanych kampanii na rzecz największych firm w Polsce.

  • Czas trwania szkolenia: minimum 3 godziny
  • Cena za 1 godzinę szkolenia

Dla kogo?

  • Dla każdego przedsiębiorcy, który chce zbudować rozpoznawalną, silną markę w Internecie
  • Dla copywriterów, którzy chcą rozszerzyć swoją ofertę o projektowanie strategii content marketingowej
  • Dla pracowników działów marketingu
  • Dla studentów kierunków: dziennikarstwo, marketing, public relations i pokrewnych

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Szkolenia