Termin realizacji: do 30 dni

Szkolenie z pisania biznes planu

Cena za 10h szkolenia z nauki pisania biznesplanu.

3 000 Sprawdź konfigurację lub dodaj opcje dodatkowe

Cena netto (+VAT 23%)

Opcje w cenie

  • Szkolenie 10h

    Szkolenie kończy się napisaniem biznesplanu pod okiem eksperta, który możesz wykorzystać np. w celu pozyskania inwestora czy zdobycia dofinansowania z Unii Europejskiej.

    • W cenie 10 godzin pracy analityka
    • Rozliczenie godzinowe

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się i skorzystaj z darmowej konsultacji, podczas której pomożemy wybrać odpowiednie usługi dla Twojej firmy.

Darmowa konsultacja

Być przedsiębiorcą: brzmi świetnie, ale czy na pewno wiesz, do jakiej rzeki wchodzisz? Biznes to bardzo trudna materia, zwłaszcza w tak konkurencyjnych czasach. Jeśli już na starcie popełnisz poważne błędy, to mogą być duże problemy z późniejszym odrobieniem straconego dystansu. Dlatego zacznij tak, jak należy: od stworzenia rzetelnego biznesplanu.

W Internecie znajdziesz wiele poradników, jak pisać biznesplan. Możesz o nich zapomnieć. Ich wadą jest to, że przekazują wiedzę ogólną, uniwersalną, a tutaj chodzi konkretnie o Twoją firmę. Dlatego znacznie korzystniej dla Ciebie będzie wziąć udział w naszym szkoleniu z pisania biznesplanu. Przeprowadzą je eksperci z zakresu prowadzenia biznesu, którzy od podstaw stworzyli rozpoznawalne, silne marki, będące liderami w swoich branżach.

Dla kogo?

Dla początkujących przedsiębiorców

Dla przedsiębiorców startujących z nowym biznesem

Dla firm chcących pozyskać finansowanie, do czego wymagane jest przedstawienie biznesplanu

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.