Szkolenie z pisania biznes planu

2 000,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 30 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Być przedsiębiorcą: brzmi świetnie, ale czy na pewno wiesz, do jakiej rzeki wchodzisz? Biznes to bardzo trudna materia, zwłaszcza w tak konkurencyjnych czasach. Jeśli już na starcie popełnisz poważne błędy, to mogą być duże problemy z późniejszym odrobieniem straconego dystansu. Dlatego zacznij tak, jak należy: od stworzenia rzetelnego biznesplanu.

W Internecie znajdziesz wiele poradników, jak pisać biznesplan. Możesz o nich zapomnieć. Ich wadą jest to, że przekazują wiedzę ogólną, uniwersalną, a tutaj chodzi konkretnie o Twoją firmę. Dlatego znacznie korzystniej dla Ciebie będzie wziąć udział w naszym szkoleniu z pisania biznesplanu. Przeprowadzą je eksperci z zakresu prowadzenia biznesu, którzy od podstaw stworzyli rozpoznawalne, silne marki, będące liderami w swoich branżach.

Szkolenie kończy się napisaniem biznesplanu pod okiem eksperta, który możesz wykorzystać np. w celu pozyskania inwestora czy zdobycia dofinansowania z Unii Europejskiej.

  • W cenie 10 godzin pracy analityka
  • Rozliczenie godzinowe

Dla kogo?

  • Dla początkujących przedsiębiorców
  • Dla przedsiębiorców startujących z nowym biznesem
  • Dla firm chcących pozyskać finansowanie, do czego wymagane jest przedstawienie biznesplanu

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Szkolenia