Wizytówka ekskluzywna

Oferujemy różne niestandardowe formy wizytówek ekskluzywnych. Produkujemy wizytówki na różnym materiale, uszlachetniając je na różne sposoby:

Folia mat + lakier UV wybiórczy (najczęściej wybierana forma wizytówki ekskluzywnej, ze względu na równowagę miedzy ceną a osiągniętym efektem)

Wizytówka z lakierem puchnącym (3D) (inaczej: wizytówki wypukłe) – dzięki tej technologii, na wybranych elementach wizytówki tworzy się struktura 3D. Zalecamy boy obiekty objęte strukturą miały ponad 5mm.

Wizytówka złocona lub posrebrzana – wybrane elementy na wizytówce są tłoczone na gorąco za pomocą specjalnej folii, wizytówka uszlachetniona jest dwustronnie folią mat

Wizytówki o dowolnym kształcie (wizytówki kształtowe) – projekt o maksymalnych wymiarach 50 na 90 mm, na różnych rodzajach materiałów (papier, plastik)

Wizytówki metalowe – grawerowane lub wycinane (z otworami o dowolnym kształcie)

Wizytówka plastikowa – wizytówka o większej trwałość, nie jest uszlachetniania, grubość 0,7mm, w odmianie występować może również jako wizytówka przezroczysta

Wizytówki tłoczone – elementy tłoczone nie powinny mieć zbyt skomplikowanych kształtów, oraz zbyt małych wymiarów

Wizytówki na czarnym papierze – dzięki wydrukowi na czarnym papierze, krawędzie ciecia wizytówki są czarne (a nie standardowo białe jak przy wydruku czarnego tła na białym papierze). Dzieki temu wizytówka wygląda ekskluzywnie.

Projekty graficzne