W czym możemy pomóc?

Wizytówka ekskluzywna

Oferujemy różne niestandardowe formy wizytówek ekskluzywnych. Produkujemy wizytówki na różnym materiale, uszlachetniając je na różne sposoby:

Folia mat + lakier UV wybiórczy (najczęściej wybierana forma wizytówki ekskluzywnej, ze względu na równowagę miedzy ceną a osiągniętym efektem)

Wizytówka z lakierem puchnącym (3D) (inaczej: wizytówki wypukłe) – dzięki tej technologii, na wybranych elementach wizytówki tworzy się struktura 3D. Zalecamy boy obiekty objęte strukturą miały ponad 5mm.

Wizytówka złocona lub posrebrzana – wybrane elementy na wizytówce są tłoczone na gorąco za pomocą specjalnej folii, wizytówka uszlachetniona jest dwustronnie folią mat

Wizytówki o dowolnym kształcie (wizytówki kształtowe) – projekt o maksymalnych wymiarach 50 na 90 mm, na różnych rodzajach materiałów (papier, plastik)

Wizytówki metalowe – grawerowane lub wycinane (z otworami o dowolnym kształcie)

Wizytówka plastikowa – wizytówka o większej trwałość, nie jest uszlachetniania, grubość 0,7mm, w odmianie występować może również jako wizytówka przezroczysta

Wizytówki tłoczone – elementy tłoczone nie powinny mieć zbyt skomplikowanych kształtów, oraz zbyt małych wymiarów

Wizytówki na czarnym papierze – dzięki wydrukowi na czarnym papierze, krawędzie ciecia wizytówki są czarne (a nie standardowo białe jak przy wydruku czarnego tła na białym papierze). Dzieki temu wizytówka wygląda ekskluzywnie.

Powiązane artykuły

Przewiń do góry