W czym możemy pomóc?

Cennik zaprojektowania logo

Ile kosztuje zaprojektowanie logo?

Cena zaprojektowania logo firmy, marki czy produktu zależy od wielu czynników. Nie tylko od stopnia skomplikowania projektu, ale także od liczby wersji oraz ewentualnych poprawek zgłoszonych przez Klienta. Musisz mieć świadomość, że duży wpływ na wycenę ma to, jak dokładnie opiszesz swoje wymagania.

Rzetelna wycena zaprojektowania logo bazuje na informacjach, które nam przekażesz. To Ty najlepiej znasz swój biznes i z pewnością masz jakieś wyobrażenie tego, jak ma wyglądać znak firmowy. Chcemy dokładnie zrozumieć Twoje oczekiwania i stworzyć projekt, który Cię zachwyci, a przede wszystkim będzie skutecznym elementem budowania Twojej marki. Dlatego przed wyceną prosimy Cię o wypełnienie krótkiego briefu i przedstawienie nam firmy.

Jeśli nie wiesz, czy nasza oferta będzie odpowiadać Twoim możliwościom finansowym, zapoznaj się z przykładowym cennikiem projektowania logotypów. Przygotowaliśmy wygodne i korzystne pakiety, które pozwalają Klientom wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do ich potrzeb. Pamiętaj, że nie ukrywamy żadnych kosztów. Zaproponowana i zaakceptowana przez Ciebie cena jest ostateczna. Cennik: za projekt od 890 zł netto.

Na pewno zastanawiasz się, co z ewentualnymi poprawkami? Zawsze gwarantujemy Ci możliwość zgłoszenia aż 3 poprawek. To w zupełności wystarczy, aby dopracować projekt do wersji, która będzie Ci w 100% odpowiadać.

O czym warto pamiętać przed wybraniem projektanta?

Logo to najważniejszy element wizerunkowy Twojej firmy. To z nim będą utożsamiać się Twoi klienci. To on będzie umieszczony na wszystkich materiałach promocyjnych i biznesowych. Największym błędem, jaki możesz popełnić, jest szukanie oszczędności na wyglądzie i jakości logo.

Źle zaprojektowany znak firmowy nie będzie w żaden sposób wpływać na zaufanie do Twojej marki. Może wręcz odstraszać klientów i stawiać Twoją firmę w złym świetle. Jeśli myślisz o swoim biznesie poważnie, to zainwestuj w naprawdę dobre logo. Takie, z którego będziesz dumny. Wiemy, jak je zaprojektować. Skontaktuj się z naszym Studiem Graficznym.

Chcę zamówić zachwycające logo dla mojej firmy

 

Propozycje logo są przygotowywane po przeprowadzeniu wywiadu z Klientem. Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego Studia grafiki →.

Czy warto zaprojektować własne logo?

Projektowanie logo, logotypów to usługa kierowana do wszystkich, którzy poważnie myślą o prowadzeniu biznesu i działań marketingowych→.

Powiązane artykuły

Przewiń do góry