Papeteria elektroniczna

Cennik projektowania papeterii elektronicznej.

 

 

Projekt graficzny

Papeteria elektroniczna

cena netto z rabatem, od

199 PLN

ZAMÓW  →

 

 


Papeteria elektroniczna to nowoczesny element identyfikacji wizualnej marki. Świetnie zastępuje klasyczny papier firmowy i jest niezbędna, jeśli chcesz wypracować profesjonalny wizerunek!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Kontaktujesz się z klientami przede wszystkim drogą elektroniczną
  • Zwracasz uwagę na szczegóły i dbasz o spójny wizerunek Twojej marki
  • Chcesz, aby Twoje wiadomości wyróżniały się spośród innych
  • Zależy Ci na prowadzeniu profesjonalnej komunikacji z klientami

Opis usługi:

Papeteria elektroniczna całkowicie zmienia wygląd standardowej wiadomości e-mail. Twoi klienci będą dostawać maile, który już samym wyglądem wzbudzą ich zaufanie. Bardzo ważne są takie elementy, jak stopka, prawidłowo umieszczone i wyeksponowane logo, link do strony internetowej, czasami zdjęcie autora wiadomości czy efektowne tło. Wszystko zależy od Twoich oczekiwań i charakteru Twojej marki.

Dlaczego warto zamówić papeterię elektroniczną właśnie u nas?

Ponieważ znamy zasady kompozycji i potrafimy stworzyć papeterię elektroniczną, która zachwyci Twoich klientów. Nie będą mieli wątpliwości, że Twoja firma jest godna zaufania i zwraca uwagę na szczegóły, co bardzo się ceni. To może wpłynąć na decyzję wielu klientów. Jeśli trafią do nich podobne cenowo oferty, Twoja będzie bardziej atrakcyjna.

W cenie otrzymasz:

  • Projekt graficzny papeterii elektronicznej
  • 1 projekt, 1 poprawka
  • Plik PSD

Elegancka, uporządkowana wiadomość e-mail jest silną bronią marketingową. Oczywiście – to tylko szczegół. Ale one we współczesnym biznesie są często najważniejsze.

ZAMÓW PROJEKT GRAFICZNY  →

Cenniki