Wizytówka

Cennik projektowania wizytówek.


Wizytówka (projekt graficzny)

od 199,00 PLN

linia

Wizytówka mówi wiele o jakości firmy, której logo na niej widnieje. Chcesz, aby klienci mieli do Ciebie zaufanie? Zamów profesjonalny projekt wizytówki firmowej!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Wręczając wizytówkę klientowi chcesz czuć dumę i prestiż
  • Rozumiesz, że wizytówka to nie tylko świstek z danymi kontaktowymi, ale także element identyfikacji wizualnej marki
  • Chcesz mieć pewność, że wręczona przez Ciebie wizytówka będzie elegancka nawet po spędzeniu kilku tygodni w portfelu klienta
  • Chcesz, aby projekt przygotowali profesjonaliści z dużym doświadczeniem

Opis usługi:

W Japonii wizytówka jest traktowana z najwyższą godnością i zawsze należy ją wręczać i odbierać oburącz. Japończycy wierzą bowiem, że wizytówka to część firmy i powód do dumy dla jej posiadacza. W Polsce jesteśmy bardziej wstrzemięźliwi, co nie zmienia faktu, że wizytówka nadal jest niezbędnym elementem relacji biznesowej.

Dlaczego warto zamówić projekt wizytówki właśnie u nas?

Rozumiemy wizerunkowe znaczenie tego niewielkiego kawałka papieru, który podczas spotkania biznesowego staje się istotnym orężem w walce o zlecenie. Zrealizowaliśmy wiele takich projektów i wiemy, że nasi Klienci są z nich bardzo zadowoleni. Tym razem chcemy zmierzyć się z Twoją wizytówką i udowodnić Ci, jak dużo potrafimy.

W cenie otrzymasz:

Zamów projekt wizytówki i skorzystaj ze specjalnej ceny na druk – tylko dla naszych Klientów!Zamów lub wyceń   |  soluma@soluma.pl   |   formularz kontaktowy
Gwarantujemy odpowiedź na Twoje zapytanie w ciągu 24h!

 

Cenniki

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.