Data wpisu: 18.10.2023

Projekty drobnych nośników reklamy. Kilka propozycji

Nośniki reklamy kojarzą się nam z billboardami, plakatami czy bannerami, tymczasem warto wiedzieć, że do tej kategorii zaliczamy również znacznie mniejsze elementy. Fakt, iż nie są tak spektakularne, wcale nie oznacza, że nie należy zaprzątać sobie nimi głowy. W tym poradniku omawiamy przykłady kilku drobnych nośników reklamy, których zaprojektowanie warto zlecić profesjonalnemu studiu grafiki.

Ramki rejestracyjne

Zacznijmy od naprawdę drobnego, a przy tym całkiem skutecznego nośnika. Kto z nas stojąc w korku nie czytał ramek rejestracyjnych poprzedzających pojazdów? W ten prosty sposób można zyskać mobilną reklamę firmy, która być może w pewnym momencie dotrze do odpowiednich osób.

Wizytówki

Pomimo sukcesywnego przenoszenia relacji biznesowych do Internetu, nadal są przedsiębiorcy, którzy preferują klasyczną formę współpracy i osobiste spotkania z kontrahentami. Jest to wystarczający powód, aby zainwestować w profesjonalne wizytówki, które przydadzą się np. podczas targów branżowych.

Ulotki

Niezawodne nośniki reklamy bezpośredniej, które wciąż świetnie sprawdzają się w promocji lokalnych biznesów, na przykład restauracji, barów, szkół językowych, animatorów czasu wolnego dzieci etc. Dobrze zaprojektowana ulotka ma dużą wartość marketingową oraz informacyjną.

Kalendarzyki

Wbrew obiegowej opinii nie są passe, ponieważ wiele osób nadal korzysta z takich kalendarzyków, nosząc je w portfelu czy przyczepiając do monitora w biurze. Niewielkie kalendarzyki mogą być skutecznym nośnikiem reklamy marki przedsiębiorstwa, a ich zaprojektowanie i wyprodukowanie to naprawdę niewielki koszt.

Drobne gadżety

Nie zapominamy również o gadżetach reklamowych, takich jak chociażby pendrive, głośnik Bluetooth, długopisy, ołówki, kalendarze książkowe, przyborniki etc. Tutaj również przyda się usługa projektowania graficznego, która ma na celu atrakcyjne oznakowanie gadżetów elementami identyfikacji wizualnej marki oraz danymi kontaktowymi.


Autor wpisu:
Grzegorz WiśniewskiSoluma Interactive

Sprawdź nas!

Sprawdź naszych specjalistów w praktycznym działaniu. Zobacz co możemy zrobić dla Twojej firmy - przejrzyj ofertę lub skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.

Darmowa konsultacjaZobacz cennik

Stosujemy pliki cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików (samodzielnie przez ustawienia przeglądarki), to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Zobacz politykę cookies.
Przewiń do góry