Banner na WWW

Cennik projektu graficznego banera na stronę www.

Termin realizacji: do 7 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Banner to popularny element graficzny umieszczany na stronie internetowej. Może być nośnikiem reklamy lub efektownym urozmaiceniem oprawy graficznej. Zamów go u nas!

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Chcesz zacząć wyświetlać reklamy na swojej stronie internetowej
  • Chcesz zacząć reklamować swoje produkty i usługi w sieci reklamowej Google lub na blogach, portalach i prywatnych stronach
  • Chcesz zwiększyć atrakcyjność swojej strony internetowej i zachęcić użytkowników do podejmowania konkretnej akcji
  • Wiesz, że dobrze zaprojektowany banner może być świetnym narzędziem reklamy, dlatego nie masz zamiaru na nim oszczędzać

Opis usługi:

Wiesz, że pierwszy banner reklamowy pojawił się w Internecie już na początku lat 90.? Wówczas skuteczność (mierzona klikalnością) tego formatu była ogromna, bo wynosiła ponad 70%. Obecnie jest zupełnie inaczej. Użytkownicy Internetu zapadli na tzw. banner blindenes, czyli przestali zauważać bannery reklamowe. Przynajmniej większość z nich. Dlaczego? Bo wszystkie wyglądają tak samo i niczym nie zaskakują. Wiemy, jak projektować angażujące, skuteczne bannery reklamowe. Wykorzystamy tę wiedzę na potrzeby Twojego projektu.

Dlaczego warto kupić projekt banneru właśnie u nas?

Ponieważ wiemy, że skuteczny banner reklamowy... nie wygląda jak banner reklamowy. To paradoks, który znajduje potwierdzenie w badaniach. Ludzie znacznie chętniej klikają w bannery, które są integralną częścią strony i przypominają jej zwykłą zawartość. Chcesz się przekonać, że tak to właśnie działa? Zleć nam stworzenie projektu Twojego banneru reklamowego.

W cenie otrzymasz:

  • Projekt graficzny banera na www
  • 1 projekt, 1 poprawka
  • Projekt zapisany w  formatach: .jpg lub .png


Banner internetowy to przede wszystkim nośnik reklamy. Od jego wyglądu zależy, czy użytkownicy strony będą w niego klikać i tym samym przynosić Ci zyski.


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Projektowanie graficzne