Wikipedia / Wpis encyklopedyczny

1 499,99 1 999,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 30 dni / opracowanie artykułu
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Wpis encyklopedyczny z linkowaniem do strony przedsiębiorstwa

To bardzo dobry sposób na to, aby firma pośrednio zaistniała w Wikipedii. W tej strategii chodzi o stworzenie unikalnego wpisu encyklopedycznego na jakiś temat, który może mieć związek z przedmiotem działalności marki.

Przykładowo: firma projektuje ogrody, dlatego możemy przygotować wpis na temat chociażby rodzajów traw ozdobnych. W jego treści dodamy wzmiankę o tym, że w Polsce trawę danego gatunku oferuje firma X (oczywiście piszemy to w dużym uproszczeniu – w rzeczywistości trzeba to zrobić bardziej subtelnie).

Daje to bardzo duże szanse na to, że firma zaistnieje w Wikipedii, nawet pomimo nieposiadania osobnego wpisu na swój temat. Dodatkowym atutem jest fakt, iż marka firmy funkcjonuje w kontekście wartościowej, zweryfikowanej, specjalistycznej informacji, z której potencjalnie mogą skorzystać tysiące użytkowników Wikipedii.

SPECYFIKACJA

  • W cenie: opracowanie unikalnego, encyklopedycznego wpisu do Wikipedii, w którym subtelnie nawiązujemy do promowanej marki. Objętość wpisu do 5000 znaków ze spacjami.

Opcje:

  • Jednorazowa próba dodania wpisu do Wikipedii (do 5000 znaków): 479 zł netto
  • Kolejne próby dodania:
    •  analiza i poprawki wpisu: 349 zł netto
    • próba dodania poprawionego wpsu: 189 zł netto /1 próba
  • Aktualizacja wpisu (1 próba): od 249 zł netto

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama