Wikidata / wpis firmowy

Termin realizacji: do 14 dni
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Wikidata (inna stosowana nazwa to Wikidane) jest potężną, otwartą bazą różnorodnych danych grupowanych w ramach projektów prowadzonych przez Wikimedia Foundation. W tej bazie mogą się znaleźć nie tylko dane odnoszące się do wpisów w Wikipedii, ale również takie, które z jakiegoś powodu nie spełniają kryterium encyklopedyczności. To świetne rozwiązanie dla firm, które z uwagi na np. nierozpoznawalną markę, nie mogą znaleźć się w Wikipedii (zob. wpis firmowy do Wikipedii). Tymczasem wzmianka o firmie/marce w Wikidata jest bardzo istotnym elementem profesjonalizacji wizerunku oraz znakomitym narzędziem SEO.

Po co Twoja firma miałaby się znaleźć w Wikidata?

Po pierwsze po to, aby jej nazwa pojawiła się w bardzo wartościowej i cenionej przez Google bazie. Wikidata oraz inne projekty Wikimedia Foundation należą do tych obszarów Internetu, które są przeszukiwane przez roboty Google w pierwszej kolejności. Ma to więc istotny wpływ na zwiększenie zasięgu marki w wyszukiwarce. Firmy, o których wspomina się w środowisku Wikidata, są oceniane przez Google jako wiarygodne, a to pozytywnie wpływa na pozycje ich stron w wynikach wyszukiwania.

Uwaga! Wpis w Wikidata nie może zawierać żadnego adresu URL, czyli linka do strony internetowej.

Ważny jest również prestiż. Nawet krótka informacja o firmie w tak rozpoznawalnym środowisku, ma bezpośrednie przełożenie na wzrost zaufania do marki. W końcu nieprzypadkowo największe firmy świata robią wiele, aby znaleźć się w Wikipedii. Jeśli w przypadku Twojego biznesu jest na to jeszcze za wcześnie, warto zacząć właśnie od wpisu w Wikidata.

Wzmianka o Twojej firmie również może się pojawić w bazie Wikidata. Wiemy, jak stworzyć wpis, który z jednej strony będzie spełniać narzucone kryteria (m.in. obiektywności), a z drugiej realnie przyczyni się do budowania renomy Twojej marki oraz jej widoczności w wyszukiwarce.

Zamów usługę opracowania i dodania wpisu o Twojej firmie do bazy Wikidata!

Specyfikacja:

W cenie: opracowanie i jedna próba dodania wpisu na temat firmy/marki (do 250 znaków ze spacjami – limit narzucony przez Wikidata) w języku polskim. – 299 złotych netto.

Opcje:

Opracowanie i dodanie wpisu w innym języku (do wyboru angielski, niemiecki, rosyjski):

  • Tłumaczenie oryginalnego wpisu z języka polskiego - 129 złotych netto za pojedynczą wersję językową.
  • Stworzenie nowego, unikalnego wpisu w języku obcym - 299 złotych netto za pojedynczą wersję językową. 
  • Kolejna próba dodania / weryfikacji wpisu - 149 zł netto

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama