Wikipedia / pozyskanie linków

989,00 1 399,00
Lub zapytaj o produkt
Termin realizacji: do 30 dni / opracowanie artykułu
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

Specjalistyczny artykuł na blog/stronę firmy z linkowaniem z Wikipedii

Wikipedia to środowisko otwarte, co oznacza, że każdy użytkownik może edytować istniejące wpisy, uzupełniać ich treść czy dodawać źródła. Spróbujmy to wykorzystać! Opracujemy dla Ciebie specjalistyczny, bardzo wartościowy artykuł, który będzie stanowić uzupełnienie, dygresję czy inne spojrzenie na jakiś temat już opisany w Wikipedii. Dzięki temu zyskamy możliwość np. zalinkowania do takiego artykułu w przypisie.

Zaletą tej strategii jest fakt, iż istnieje bardzo wysokie prawdopodobieństwo utrzymania linku (czyli ryzyko, że zostanie on usunięty przez administratora jest niskie). Sam link natomiast będzie najsilniejszym odnośnikiem do Twojej strony, spośród wszystkich znajdujących się w Internecie. Pamiętaj, że wpisy na Wikipedii oraz zawarte w nich linki mają priorytet dla robotów wyszukiwarki. Jest to zatem niezwykle skuteczne narzędzie SEO.

SPECYFIKACJA:

  • Cena obejmuje opracowanie artykułu specjalistycznego na blog/stronę www Klienta, do którego zalinkujemy (1 link) z istniejącego wpisu w Wikipedii (link w przypisie lub w treści).

Opcje:

  • Jednorazowa próba dodania linku w treści lub w przypisie pod istniejącym wpisem w Wikipedii: 249 zł netto
  • Kolejne próby dodania: 139 zł netto /1 próba

Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama