Marketing szeptany

Termin realizacji: do uzgodnienia
Wszystkie ceny netto (+VAT 23%)

SPECYFIKACJA

  • dobór miejsc publikacji
  • 20 wpisów

 


 

Jesteśmy gotowi się założyć, że sam przed dokonaniem zakupu wielokrotnie szukasz opinii na temat danego produktu czy usługi. Robi tak zdecydowana większość dzisiejszych konsumentów. Mało tego: około 75% kupujących bezwarunkowo ufa opiniom znalezionym w sieci. Dlaczego nie miałbyś tego wykorzystać na rzecz Twojej marki? Marketing szeptany to polecana usługa w ofercie Soluma Interactive. Sprawdź, dlaczego warto w nią zainwestować.

Marketing szeptany, czyli co?

Marketing szeptany to nic innego jak kreowanie opinii na temat marki, konkretnego produktu czy usługi. Wykorzystujemy do tego fora internetowe, sekcje komentarzy na blogach i portalach tematycznych, a także media społecznościowe. Osiągamy w ten sposób trzy podstawowe cele:

  • Zwiększamy świadomość marki w grupie docelowej (poprzez dobór odpowiednich miejsc publikacji wpisów).
  • Uwiarygadniamy ofertę marki, budując zaufanie do jej jakości.
  • Pozyskujemy wartościowe linki zewnętrzne prowadzące do strony internetowej Klienta, co wspiera pozycjonowanie organiczne i sukcesywnie poprawia pozycję witryny w rankingu Google.

Broń, z której trzeba umieć korzystać

Marketing szeptany (buzz marketing) może przynieść marce ogromne korzyści, ale równie dobrze jej zaszkodzić. Z tego narzędzia powinni korzystać wyłącznie profesjonaliści, którzy rozumieją specyfikę dyskusji internetowej i potrafią kreować wiarygodne opinie. Nie jest sztuką opublikować setki hurraoptymistycznych komentarzy na forach. Infantylna reklama marki do niczego dobrego nie prowadzi. Takie wpisy są szybko usuwane przez administratorów, często też wyśmiewane przez samych użytkowników.

Dlatego decydując się na kampanię marketingu szeptanego musisz zlecić jej poprowadzenie fachowcom. W Soluma Interactive dostrzegamy różnicę między sztucznym a naturalnym przekazem. Kreujemy opinie tylko w taki sposób, aby czytające je osoby były przekonane, że ich autorami są inni konsumenci.

Nie ograniczamy się tylko do publikacji wpisów. W ramach kompleksowej usługi monitorujemy też sytuację na forach, blogach, portalach i w mediach społecznościowych, odpowiadamy na komentarze innych użytkowników, reagujemy na wszelkie niepochlebne opinie. To gwarantuje ochronę wizerunku Twojej marki


Jesteś zainteresowany ofertą? Nie czekaj. Chętnie pomożemy.

Zapoznałem się i akceptuję zasady użytkowania
Dbamy o Twoje dane osobowe dlatego zostaną użyte wyłącznie w celu przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania z witryny i realizacji zamówienia.

Marketing, reklama